II Ogólnopolski Zlot Leonmaniaków

Spotkania leomaniakow

Moderator: Wroc_Luna

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
gingerheaven
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 6616
Rejestracja: 2007-11-15, 22:57
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: gingerheaven »

o wlasnie Yack :-D przyjedz :-D z wnusiem oczywiscie ;-)


[you] zycze Ci milego dnia:)))
Awatar użytkownika
Archisia
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1270
Rejestracja: 2007-11-19, 13:09
Lokalizacja: Bełchatów
Kontakt:

Post autor: Archisia »

Wyciagnelam z watku osoby, ktore wyrazily ochote uczestniczenia w zlocie leomaniakow.

Khaira - nasza glownodowodzaca
Abrus
gingerheaven
Archisia
Lupus
kari
Jola i leony
ania3miasto
Ika
Tośka
fredzia

danuta
sava
hantera7

Wroc_Luna
tsode
Ostatnio zmieniony 2009-07-01, 23:34 przez Archisia, łącznie zmieniany 2 razy.


ARCHIBALD Wiecznym Strażnikiem Lasu
GWIAZDECZKA Wieczny Łowca
UZI Stróżująca za Tęczowym Mostem
MALINKA Po Drugiej Stronie Tęczy
Obrazek
Awatar użytkownika
gingerheaven
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 6616
Rejestracja: 2007-11-15, 22:57
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: gingerheaven »

z tego co wiem to Danuty nie bedzie :evil: i wroc luna............


[you] zycze Ci milego dnia:)))
Awatar użytkownika
Lupus
leomaniak
leomaniak
Posty: 120
Rejestracja: 2009-05-15, 20:24
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Lupus »

;/
Jak się zaoferowały to mają być! Nie ma tak dobrze ;p
My z Lupkiem oczywiście na cały weekend :)


Awatar użytkownika
Wroc_Luna
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1796
Rejestracja: 2007-11-21, 21:29
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Wroc_Luna »

No baaaaardzo chcieliśmy być ale właśnie 11-12.07 pierwsze maluchy będą iść do swoich nowych domków.... _01_


www.leonberger.xwp.pl
Indi i Tygrys -Wędrowcy po drugiej stronie Tęczy [*]
yack
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 907
Rejestracja: 2008-08-20, 22:47
Lokalizacja: Swarzędz

Post autor: yack »

abrus, no ja z moim niedzwiedziem nigdzie dalej nie jezdzilem wiec niewiem jak on to zniesie, powiedzmy ze Ci zaufam co do tej drogi i jak bedzie w miarę pogoda to w niedzielę rano wyruszymy. A co jak się nie dogada z innymi ? Przyjedziemy i po 5 minutach bedziemy wracac ? Kurcze mam jakieś dziwne obawy. A ten stawek to taki w miarę czysty jest ?? :-)


Awatar użytkownika
Archisia
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1270
Rejestracja: 2007-11-19, 13:09
Lokalizacja: Bełchatów
Kontakt:

Post autor: Archisia »

Wiele forumowych szczeniakow pokonywalo dluzsze trasy, trzeba sie czesciej zatrzymywac na picie i siusianie.
Jesli obawiasz sie choroby lokomocyjnej to nie dawaj malemu sniadania ;-)
A samochod masz z klima mechaniczna czy elektryczna ?
Jak mechaniczna to uwazaj zeby maly nie wystawial glowy przez okno bo moze miec po takiej akcji zapalenie spojowek lub moze sie przyplatac zapalenie ucha.


ARCHIBALD Wiecznym Strażnikiem Lasu
GWIAZDECZKA Wieczny Łowca
UZI Stróżująca za Tęczowym Mostem
MALINKA Po Drugiej Stronie Tęczy
Obrazek
Awatar użytkownika
gingerheaven
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 6616
Rejestracja: 2007-11-15, 22:57
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: gingerheaven »

a jak beda jakies psie nieporozumienia to sa kojce,klatka i zawsze mozna psa uwiazac w cieniu ostatecznie na zmiane z antagonistami :-D


[you] zycze Ci milego dnia:)))
Awatar użytkownika
tsode
aktywny leomaniak
aktywny leomaniak
Posty: 244
Rejestracja: 2007-12-15, 21:03
Lokalizacja: Czeladź

Post autor: tsode »

Dziewczyny
bardzo żałuję, ale nie będę
ja tylko wyraziłam chęć, że chciałabym, ale niestety :-?
no i musiałabym dodać dwa koty - ale byłoby ciekawie :mrgreen:


yack
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 907
Rejestracja: 2008-08-20, 22:47
Lokalizacja: Swarzędz

Post autor: yack »

Archisia, mam jedną i drugą :mrgreen: ale Bidzejo lubi jak mu się otworzy szyberdach i okno z tyłu, wtedy w bagazniku mu przyjemnie dmucha. A czy taka dluga droga na klimie tej typowej nie zaszkodzi psu ? Bo to niby suche powietrze i wogole wielu osobom podobno klima szkodzi, czy psu nie ?


Awatar użytkownika
abrus
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 2393
Rejestracja: 2007-11-01, 00:47
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: abrus »

Yack - nic się nie martw, nie zapominaj, że Bidżej odbył swoją pierwszą długą podróż (350km) w wieku 9 tyg ;-) i wszystko było ok, żadne szczenię nie wymiotowało, nie sikało, cała trójka przespała spokojnie drogę.
Zadym na zlocie się nie obawiaj, BJ jeszcze w takim wieku, że nie będzie problemu, choć z artusem się raczej nie przywita, choć spróbujemy, bo nie wszyscy chłopcy są tępieni przez mojego osioła, w ciemnościach toleruje rywali, bo u niego zapłonem do ataku jest spojrzenie w oczy przez innego faceta. Poza tym facetów dorosłych i tak będziemy izolować od siebie :mrgreen:


Awatar użytkownika
Archisia
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1270
Rejestracja: 2007-11-19, 13:09
Lokalizacja: Bełchatów
Kontakt:

Post autor: Archisia »

Delikatnie nastawiona klima i otwarty szyberdach beda w sam raz dla mlodego , ja niestety popelniam to przestepstwo ze przy wlaczonej klimie otwieram dla psow szyberdach ( jak jade sama to tez mieszam ), okien z tylu nie otwieram bo juz sie to zemscilo.
Pod haslem klimy mechanicznej rozumiem otwieranie okien korbka :mrgreen:


ARCHIBALD Wiecznym Strażnikiem Lasu
GWIAZDECZKA Wieczny Łowca
UZI Stróżująca za Tęczowym Mostem
MALINKA Po Drugiej Stronie Tęczy
Obrazek
yack
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 907
Rejestracja: 2008-08-20, 22:47
Lokalizacja: Swarzędz

Post autor: yack »

No tak, domyslilem sie co to ta klima mechaniczna, dlatego mowię ze mam jedną i druga :) Ale klima i otwarty szyber to bez sensu trochę bo chlodzisz klima a caly czas wieje cieplym powietrzem z zewnatrz. A zresztą pojadę to bedziemy kombinować, moze w sumie u mnie tez sie okazac to najprzyjemniejsze dla tego potworka ;-) . Oby pogoda była.
abrus, ale byl maly i jechal z cala swoja rodzina to juz pewnie nie pamieta. Ja z nim jezdze takie odcinki po ok 30-50km to w pierwsza strone co chwile wstaje sie pogapic ale jak wracamy i jest juz wymeczony to spi i nawet jak dojedziemy do domu to niezawsze chce mu się wstać i wysiasc :mrgreen: Moze go od rana trochę pomecze albo moze sie uda wyjechac na tyle wczesnie by spał sobie dalej. Obyśmy zdazyli na postoj przed poranną kupą :mrgreen:


Awatar użytkownika
Lupus
leomaniak
leomaniak
Posty: 120
Rejestracja: 2009-05-15, 20:24
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Lupus »

Ja ze swojej strony polecam tabletki uspokajające. W zeszłym roku jechaliśmy z psem autem do rodziny ponad 8 godziny drogi i nadpobudliwy Lupus spał jak baranek. Pamiętam że dawało się je na czczo i wydzielające się aminokwasy powodowały uczucie pełności w żołądku przez co pies robił się senny.


fredzia
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1070
Rejestracja: 2007-11-15, 00:17
Lokalizacja: Lublin

Post autor: fredzia »

yack pisze:Ja z nim jezdze takie odcinki po ok 30-50km to w pierwsza strone co chwile wstaje sie pogapic ale jak wracamy i jest juz wymeczony to spi i nawet jak dojedziemy do domu to niezawsze chce mu się wstać i wysiasc
yack nie martw wię...ja z Madoxem jezdziłam odcinki nie większe jak 60 km,raz -dwa razy w miesiącu robilismy po 150 km...az w ubiegłe wakacje musielismy pokonac samochodem 1200km w jedna strone.... Jeśli pies jest nauczony jazdy autem to nie będzie problemu... ;-)
róbcie czestsze przystanki na toaletę...chociaz nie wiem czy będzie to az tak potrzebne...Madoxowi nie chciało sie wysiadac :lol:


ODPOWIEDZ