całkiem nie leośkowa Tequila

Zdjecia naszych zwierzakow

Moderator: Wroc_Luna

Balcikowa
piszący forumowicz
piszący forumowicz
Posty: 78
Rejestracja: 2009-02-27, 17:42
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Balcikowa »

no i niespodzianka :lol: nieźle,to ja się chyba cieszę,że kicaj jest w 1 sztuce :-> a może one jakieś obojnacze są kurczę! :haha: :wh: już przynajmniej wiem,dlaczego Bobinek taki wredny i groźny :roll: bo to zła kobieta jest...


Awatar użytkownika
Elżbieta
aktywny leomaniak
aktywny leomaniak
Posty: 291
Rejestracja: 2009-01-03, 16:58
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Elżbieta »

Balcikowa pisze:zdjęcia przeklamują trochę,bo Bobek(a jak się okazuje-Bobinka :lol: )jest malcem-tzn seniorem ale mały jest ;-) za to gruby :-/ i wścieklizna z niego(eee tzn niej) jest straszna :haha: mówie per "on" bo to miał byc "on",ale nie wyszło 8-)
:haha: :haha: u mnie była identyczna sytuacja :haha: kupiliśmy samczyka i daliśmy mu na imię BOB...ze względu na niesamowitą ilość bobków, które zostawiał tu i tam :roll: U weterynarza dowiedzieliśmy się, że nasz Bob to panienka, no i mamy Bobkę-temperamentną króliczycę _13_


Ela,Waldi,Balou Psia Psota,Boba i Łando Pałucki Przejar
Balcikowa
piszący forumowicz
piszący forumowicz
Posty: 78
Rejestracja: 2009-02-27, 17:42
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Balcikowa »

no to nie dość,że imienniczka,to jeszcze tak samo "zmiennopłećna" :haha: jak mój :mrgreen: (ale Bobem została-nie ze względu na bobki,jest czyściutka bardzo ;-) )


Balcikowa
piszący forumowicz
piszący forumowicz
Posty: 78
Rejestracja: 2009-02-27, 17:42
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Balcikowa »

fotek z Balciem nie ma coprawda już... :-( ale pozostaje mi wierzyć,że nowi opiekunowie będę o niego dbać i może nawet jakieś fotki sypną ;-) ?

wygrzebałam fotki z wakacji-z na wpół padłego aparatu...(hmm tylko mam problem,bo kabel posiałam,więc posłużyłam się kartą pamięci,którą wcisnełam w "jakąś dziure" w komputerze no i...nie mogę jej teraz wyciągnąć 8-) )
leżymy,obserwujemy,patrolujemy teren...
Obrazek
ok,nic się nie dzieje...
Obrazek
tak,wiem wiem!nie wyszła!ale to jest właśnie powód,dla którego większość jej zdj. jest w pozycji znudzono-leżącej-bo inaczej to się nie da!! 8-) ten zwierz nie umie ustać w miejscu :evil:
Obrazek
kontemplacja królika...(tak :mrgreen: Bobin był w tym roku z nami na wakacjach :-> a podróż na mazury-szok...2 osoby,królik z klatką,pies,graty po sufit-m.in.taki samochodzik na pedały mojego siostrzeńca zajmujący wraz z klatka cały tył... :evil: i...przyczepa z koniem za samochodem :lol: cyrk na kółkach,a miny obsługi na stacjach benzynowych-bezcenne :mrgreen: )
Obrazek
mobbing...
Obrazek
ATAK!!
Obrazek
i nadchodzi odsiecz....
Obrazek
hmm...tylko czasem nie wiadomo czy odsiecz dla Boba,czy dla Tekili...
Obrazek

a ta odsiecz,to nikt inny jak Pyza :mrgreen: ówcześnie szczenior-który przybłąkał się do sąsiadów dziadka,ale jak poznała mnie to postanowiła zmienić miejsce zamieszkania :-P i dobrze!! :mrgreen: teraz jest oczkiem w głowie Dziadka 8-) co wiąże się oczywiście z tym,ze rozpuścił ją okropnie... :-| no ale... :roll:
tu jeszcze grzeczna i nieświadoma jak można wpływać na właściciela by mu wejść na głowę ;-)
Obrazek
Obrazek
jeżozwierzyk :mrgreen:
Obrazek
Obrazek
chwila odsapnięcia dla pańci-dziewczyny odpoczywają po szaleństwach(Tekila z nią wyprawiała takie rzeczy,ze szok :-> wióry lecialy :lol: bo z Baltem to się w ogóle nie bawiła :-( ) a głupkowata "mamuśka" dokazywała czasem gorzej niż szczyl! :evil:
Obrazek


Awatar użytkownika
ania3miasto
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 2129
Rejestracja: 2008-02-10, 13:06
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: ania3miasto »

Świetne foty, szczególnie cikawie wyglada Pyza w walizce :hahah: i królik mobbingowany :rotfl:


Awatar użytkownika
Elżbieta
aktywny leomaniak
aktywny leomaniak
Posty: 291
Rejestracja: 2009-01-03, 16:58
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Elżbieta »

Super dziewczynki _04_ nie chwaliłaś się, że masz konika _07_ pokażesz kiedyś?? :uaua:


Ela,Waldi,Balou Psia Psota,Boba i Łando Pałucki Przejar
Balcikowa
piszący forumowicz
piszący forumowicz
Posty: 78
Rejestracja: 2009-02-27, 17:42
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Balcikowa »

dziękować :mrgreen:
aaaaa....bo mnie o foty Grubego to lepiej nie pytać,bo zasypie :oops: uwielbiam jego zdjęcia _04_ i w ogóle jego uwielbiam :mrgreen: jego nazwa zwyczajowa to Pan Kiełbasa(stajenne przezwisko),rasa kiełbasa... :roll: jest jednym wielkim(!)NN bez pochodzenia,a wypatrzyłam i przywizłam go z okolic...Suwałk :--: miał iść na kabanosy...
teraz wygląda tak
Obrazek
w wakacje zeszłe('07) wyglądał tak
Obrazek
Obrazek
jedna z ulubionych fotek _04_
Obrazek
tegoroczne(eee no właściwie to już nie :-> )wakacje pod ulubionym drzewkiem 8-)
Obrazek
Obrazek
a tak wyglądał w dniu odebrania od poprzedniego właściciela... :evil:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
bardziej współcześnie... ;-) (no niestety,kulek z niego...teraz trochę zrzucił-nawet do starego popręgu możemy juz wrócić! :-) mam teraz dziewczynę do dzierżawy,więc częściej się rusza i to mu służy ;-) )
Obrazek
Obrazek



ale to już przeszłość! teraz leci mu 5 rok-daty dokładnej nie znam ;-) na imię ma Jantar,ale ja na niego mowię Gruby(Grubcio,Grubson)no-wystarczy na niego spojrzeć 8-) a w stajni to-Pan Kiełbasa.... :-> jest charakterny,oj baaardzo.....jak na chłopa z mazur przystało :-P


Awatar użytkownika
Elżbieta
aktywny leomaniak
aktywny leomaniak
Posty: 291
Rejestracja: 2009-01-03, 16:58
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Elżbieta »

Niesamowite zwierzę z Jantarka _07_ Wspaniale o niego zadbałaś _całus_ Przykro patrzeć jak wyglądał wcześniej :cry: Super, że trafił na dobre serduszko _11_


Ela,Waldi,Balou Psia Psota,Boba i Łando Pałucki Przejar
Balcikowa
piszący forumowicz
piszący forumowicz
Posty: 78
Rejestracja: 2009-02-27, 17:42
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Balcikowa »

fakt-jest wspaniały,mimo,że za uszami swoje ma 8-) ;-) ale bez ogromnej pomocy innych nic bym z nim nie zrobiła,tylko chyba usiadła obok i płakała z bezradności :roll: właściwie to do tej pory nie wiem,jak to się stało,ze on jest :-P na pewno nie była to przemyślana i rozsądna decyzja...kiedyś jeździłam,ale baaardzo rekreacyjnie,a o opiece nad takim stworem nie miałam pojęcia zielonego...do tego stwór dawał mi się porządnie we znaki,bałam się go na początku :oops: teraz coprawda nie wyobrażam sobie,ze mogłoby go nie być,ale jeszcze pół roku temu i wcześniej to się w myślach przeklinałam "co ja najlepszego zrobiłam!?"(przedrodzicami oczywiście twardziela zgrywałam 8-) żeby nie było "a nie mówiłam",ale ile ja się z jego powodu nabeczałam to moje) :roll: chyba przeliczyłam swoje "możliwości" ;-) ale teraz jest ok!uwielbiam stwora! _04_ ale jak ktoś tak emocjonalnie,bez rozwagi będzie chciał sobie sprawić takiego zwierza-to będę szczerze odradzać,lepiej najpierw wydzierżawić jakiegoś,poznać,a nie tak na głęboką wodę i to jeszcze z młodym dzikusem :-|


fredzia
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1070
Rejestracja: 2007-11-15, 00:17
Lokalizacja: Lublin

Post autor: fredzia »

Balcikowa ja wiedziałam ze cos jest z tym aniołem strózem....zwierzaki mają szczęscie ze na Ciebie trafiają _14:


Awatar użytkownika
ania3miasto
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 2129
Rejestracja: 2008-02-10, 13:06
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: ania3miasto »

Piękny _04_ Moja córka ma fioła na punkcie koni, jeździ konno nałogowo, spędza tak wakacje :mrgreen: Założę się że nie odpuści i kiedyś będzie miała swojego :-P


Balcikowa
piszący forumowicz
piszący forumowicz
Posty: 78
Rejestracja: 2009-02-27, 17:42
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Balcikowa »

chyba ja mam większe szczęście niż one :-P o tak:więcej szczęścia niż rozumu :lol:
Ania,to tylko pozazdrościć córze,że ma rodzinę również pozytywnie zakręconą na zwierzęta,bo to naprawdę dużo znaczy :-) moi rodzice-ze wzgl. na mnie tolerują zwierzyniec,a nie dlatego,że uwielbiają,czy potrzebują, co czasem jest odrobinę przykre,ale i tak jestem im wdzięczna-bo bez nich nic bym nie zrobiła ;-) :-) no i córka ma zapewne większe doświadczenie teraz,niż ja kiedykolwiek miałam 8-) a marzenie o własnym rumaku,to naprawdę COŚ _04_ a jak się już spełni-to już w ogóle :tjump: (pod warunkiem,ze to naprawdę przemyślana decyzja-w innym wypadku,trzeba poczekać,zeby się ze spełnienia marzenia móc cieszyć :-> )

Obrazek
bezusznik :mrgreen:
Obrazek
Obrazek
dobra...to Tekilca szczyptę toż to przecież psie forum :-P
porzeczkomania...
Obrazek
Obrazek
wędrowniczek
Obrazek
myslicielka na drodze... :roll:
Obrazek
hopsasa...
Obrazek
8-)
Obrazek
1 z 4 rzeczy ktore lubię najbardziej-jeść...ganiać zwierzątka...ganiac za patykami...i....
Obrazek
Obrazek
Obrazek


Balcikowa
piszący forumowicz
piszący forumowicz
Posty: 78
Rejestracja: 2009-02-27, 17:42
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Balcikowa »

dawno nas tu nie było, a tym razem chciałam Wam pokazać mojego naj naj naj naj, _04_ pierwszego, nieodżałowanego, do którego zawsze chyba będę wracać i którego zawsze będę chciała zobaczyć w innym psie, chociaz wiem,że to niemożliwe ;-) niemniej jednak na zawsze zostanie w mojej pamięci, ehh juz 6 lat minęło... :cry:

pierwsze minuty w domu w formie 'wypłosza' :-> i 2 am, bo pierwsze miało miejsce pod klatka schodową, bo jakoś musieliśmy go zwabić do srodka-zwiał nam pod zaparkowany samochód,taki był przerażony :-( i dopiero na ścieżkę z jedzenia, udało się go 'zatrzasnąć' w klatce schodowej z pomocą sąsiada...
Obrazek
pierwsze 'przyczajki' :mrgreen:
Obrazek
a tu już tego samego wieczora- wychodzi z niego powoli szczeniak :mrgreen:
Obrazek
a tu szczęśliwe dziecko wojny z 2 psami na wakacjach na wsi :haha: (to z 9-10 lat temu bylo! :-P )
Obrazek
w przeciwieństwie do Tequli, Saper nie mial problemów z odmiennymi gatunkami _04_
Obrazek
nogi na beczce prostowane w całej okazałości!
Obrazek

Jak widać Tekill w niczym nie przypomina Sapa-taki byl plan...no i to akurat wyszło mi świetnie 8-)


Awatar użytkownika
gingerheaven
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 6616
Rejestracja: 2007-11-15, 22:57
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: gingerheaven »

fajowy byl :-D a nie mow ze nie wroci bo moze wroci w innym wcieleniu .....my stracilismy sunke niedawno i nowa ma cale mnostwo wspolnych cech-ja jej nie porownuje ale moj maz ciagle siedzi i mnie az czasem denerwuje bo dla mnie rana jest za swieza i ja staram sie o naszej krolewnie nie myslec a ciagle slysze ze ona cos robi dokladnie jak Gala-ale ma racje niestety albo stety bo bardzo ja prosilam zeby do nas wrocila :-)


[you] zycze Ci milego dnia:)))
Balcikowa
piszący forumowicz
piszący forumowicz
Posty: 78
Rejestracja: 2009-02-27, 17:42
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Balcikowa »

to chyba stety? :-) ja po śmierci Sapa, mówiłam,że nie chce już nigdy psa,ale miesiąc póxniej przyprowadziłam Tekilę-bo nie mogłam wytrzymać, za dużo myślałam o nim, musiałam czymś zająć głowę i ręce... no i w sumie, teraz widzę,że za wczesnie to się stało,bo gdybym poczekała, to bym na pewno wybrała psa podobnego do niego,a nie takiego 'który ma go w niczym nie przypominać'-tak sobie załozyłam,ze będzie tak właśnie najlepiej :-> no i nie było w sumie :-> udało mi się to 100%,bo nie ma ani 1 cechy wspólnej-ani odrobiny,ale zawsze to jakies nowe doświadczenie :-P ;-) Tequli oczywiscie bym nie oddała za nic,ale najbardziej opcjonalnie byłoby mieć do niej jeszcze 2 psa :mrgreen: takim dobrym kandydatem byłby Barry z mazur(pewnymi zachowaniami mi przypomina Sapa, oczy ma też podobne-mimo,że całkiem inny ;-) )no i Balto...ale to było niemożliwe :-(

aj się rozpisałam :-P


ODPOWIEDZ