ZAGINĄŁ ALVARO - LESZNO

linki które warto odwiedzić

Moderator: Wroc_Luna

fredzia
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1070
Rejestracja: 2007-11-15, 00:17
Lokalizacja: Lublin

ZAGINĄŁ ALVARO - LESZNO

Post autor: fredzia »

ZAGINĄŁ ALVARO

moze ktos z okolic leszna zobaczy to ogłoszenie i będzie w stanie pomóc... :-|

ps...prawdę mówiąc nie wiem gdzie mogłabym wstawic to ogłoszenie...na forum powinien być dział "zaginione,znalezione"...jeśli taki dział powstanie to proszę o przeniesienie tego tematu.


danuta
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 2886
Rejestracja: 2007-12-12, 20:20
Lokalizacja: Cieszyn
Kontakt:

Post autor: danuta »

No wiem...okropnosc :cry:
Jednak Alvaro wie gdzie wstawic apel o pomoc w szukaniu i mysle,ze sama to zrobi....obieca kase,to pewnie sie odnajdzie.....w obecnej dobie to taki "zawód":krasc psy i czekac na wyznaczenie nagrody :dizzy:


fredzia
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1070
Rejestracja: 2007-11-15, 00:17
Lokalizacja: Lublin

Post autor: fredzia »

danuta pisze:Jednak Alvaro wie gdzie wstawic apel o pomoc w szukaniu i mysle,ze sama to zrobi....obieca kase,to pewnie sie odnajdzie
Oczywiscie moze sama wstawic,ale myślę,ze woli szukać psa i podejrzewam,ze Ewa teraz nie mysli nawet o tym zeby usiąść przy komputerze.. w ogłoszeniu na FM jest wyraźnie napisane,ze oferuja wysoka nagrodę za pomoc w odnalezieniu alvara...

ja wstawiłam tutaj to ogłoszenie,bo moze ktos z okolic leszna będzie przeglądał forum...myslę ze w takiej sytuacji najlepiej powiadomic jak największą liczbe osób


Awatar użytkownika
ania3miasto
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 2129
Rejestracja: 2008-02-10, 13:06
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: ania3miasto »

Straszne :cry: Szkoda, że fizycznnie nie mogę pomóc _01_ Trzymam kciuki za szczęśliwy powrót do domu, oby jak najszybciej cały i zdrowy _kwiatek_


yack
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 907
Rejestracja: 2008-08-20, 22:47
Lokalizacja: Swarzędz

Post autor: yack »

Trzymam kciuki ze sie odnajdzie i wszystko bedzie ok!


alvaro
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 447
Rejestracja: 2008-02-16, 17:40

Post autor: alvaro »

Fredzia jestem wdzięczna niedość że brak czasu to jak widać ja sama nie robiłam innych ogloszeń prosiłam bo nie miałam internetu jakiś czas a resztę czasu szukałam . Dzisiaj usiadłam , brak mi słów , gdyby nie tabletki to bym się rozsypała :cry: . Nie wiem jak jeszcze można pomóc ......... nie mam pomysłu wszystko zrobiłam nie ma śladu, nawet nie wiem z której strony szukać . Od wczoraj skończyły się w firmie trzy tusze ... brak mi słów.. ndalej szukamy.Bez niego już nic nie ma sensu.........wszysce poddenerwowani , mam jeszcze 7 psów na podwórku które są wyłącznie na suchej bo nie mam siły o nich mysleć....


Awatar użytkownika
Khaira
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 659
Rejestracja: 2008-05-13, 21:28
Lokalizacja: Budki Żelazowskie

Post autor: Khaira »

Ewa _14: Jestesmy z toba, jezeli tylko bedziemy mogli jakos pomoc - mozesz na nas liczyc. Mam nadzieje, ze Alvaro po prostu zaponmial sie za jakas suczka i szybko wroci skruszony do domu. Trzymaj sie _11_


Pozdrawiam,
Khaira
danuta
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 2886
Rejestracja: 2007-12-12, 20:20
Lokalizacja: Cieszyn
Kontakt:

Post autor: danuta »

alvaro pisze:Fredzia jestem wdzięczna niedość że brak czasu to jak widać ja sama nie robiłam innych ogloszeń prosiłam bo nie miałam internetu jakiś czas a resztę czasu szukałam . Dzisiaj usiadłam , brak mi słów , gdyby nie tabletki to bym się rozsypała :cry: . Nie wiem jak jeszcze można pomóc ......... nie mam pomysłu wszystko zrobiłam nie ma śladu, nawet nie wiem z której strony szukać . Od wczoraj skończyły się w firmie trzy tusze ... brak mi słów.. ndalej szukamy.Bez niego już nic nie ma sensu.........wszysce poddenerwowani , mam jeszcze 7 psów na podwórku które są wyłącznie na suchej bo nie mam siły o nich mysleć....
daj ogłoszenie z nagroda za wskazanie miejsca jego pobytu-to działa(niestety sa ludzie którzy w ten sposób zarabiaja :cry: )


Awatar użytkownika
abrus
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 2393
Rejestracja: 2007-11-01, 00:47
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: abrus »

Ewa trzymaj się _14: , Alvaro się znajdzie, jego babcia też kiedyś zginęła i to na długo, niech Ci Ewa opowie z jakim zapałem i wiarą szukała Arsy i ją znalazła, trzymam kciuki za jak najszybszy powrót wielkiego miśka - wróci


Awatar użytkownika
gingerheaven
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 6616
Rejestracja: 2007-11-15, 22:57
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: gingerheaven »

Ja tez trzymam kciuki :cry: .Pocieszajacy jest fakt ze Alvaro jest bardzo charakterystyczy i bedzie go latwo rozpoznac jesli zostal ukradziony....Mam nadzieje ze sie znajdzie :cry:


[you] zycze Ci milego dnia:)))
ewaa
leomaniak
leomaniak
Posty: 128
Rejestracja: 2008-01-26, 21:12
Lokalizacja: Łódź

Post autor: ewaa »

Po prostu brak mi słów :cry: Ewa, jesteśmy z Tobą _01_


Awatar użytkownika
Archisia
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1270
Rejestracja: 2007-11-19, 13:09
Lokalizacja: Bełchatów
Kontakt:

Post autor: Archisia »

Trzymam kciuki za szczesliwy powrot Alvara do domu.
_01_


ARCHIBALD Wiecznym Strażnikiem Lasu
GWIAZDECZKA Wieczny Łowca
UZI Stróżująca za Tęczowym Mostem
MALINKA Po Drugiej Stronie Tęczy
Obrazek
Tula
leomaniak
leomaniak
Posty: 155
Rejestracja: 2008-07-11, 12:43
Lokalizacja: tomaszów mazowiecki

Post autor: Tula »

to straszne :shock: _01_ _01_


Mariblue
aktywny leomaniak
aktywny leomaniak
Posty: 366
Rejestracja: 2008-12-28, 18:01
Lokalizacja: Dolny Śląsk ;)

Post autor: Mariblue »



Pozdrawiam ;)
ania_tomek
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 463
Rejestracja: 2008-10-16, 11:10
Lokalizacja: Warlubie, Kuj-Pom

Post autor: ania_tomek »

i nasze kciuki są mocno zaciśnięte, Alvaro musi się znaleźć _01_


ania&tomek
ODPOWIEDZ