Abrusia

Zdjecia naszych zwierzakow

Moderator: Wroc_Luna

Awatar użytkownika
asanka
piszący forumowicz
piszący forumowicz
Posty: 48
Rejestracja: 2008-07-09, 17:03
Lokalizacja: Lubin

Post autor: asanka »

chyba nie tajemnica :-D . Lustrzanka (wreszcie!) Olympus E-510


fredzia
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1070
Rejestracja: 2007-11-15, 00:17
Lokalizacja: Lublin

Post autor: fredzia »

jeeju zakochałam się _13_ alez Abrusia jest śliczna...jaka ma maske i grzywe _04_
Jaki ma panna charakterek? strózuje wam troszke czy takie ciepłe kluchy z niej jeszcze?


Awatar użytkownika
Khaira
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 659
Rejestracja: 2008-05-13, 21:28
Lokalizacja: Budki Żelazowskie

Post autor: Khaira »

Asanka, sunia śliczna z bardzo zgrabnym pysiem. I jaką ma maskę!!!


Pozdrawiam,
Khaira
Awatar użytkownika
asanka
piszący forumowicz
piszący forumowicz
Posty: 48
Rejestracja: 2008-07-09, 17:03
Lokalizacja: Lubin

Post autor: asanka »

fredzia pisze:jeeju zakochałam się _13_ alez Abrusia jest śliczna...jaka ma maske i grzywe _04_
Jaki ma panna charakterek? strózuje wam troszke czy takie ciepłe kluchy z niej jeszcze?
Ciepłe kluchy to ona raczej nie jest. Taka bardziej aktywna i ciekawa świata.
Zaczyna chyba stróżować, chociaż na razie trochę tym przestraszona :-D Ostatnio obszczekała swego pana, co to po nocy latał z latarką po ogrodzie, z tym, że tak raz przy szybie szczekała, raz z daleka, bo nigdy nie wiadomo co to niby za tą szybą może być. Ale dzis już np sąsiad na dachu cos tam robił i się jej nie podobało. No ale na razie raczej domu pilnuje, bo chyba bezpieczniej go pilnować niż ogrodu :-D Za to w ogrodzie to nastawiona przyjaźnie do wszystkiego :-)


Awatar użytkownika
gingerheaven
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 6616
Rejestracja: 2007-11-15, 22:57
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: gingerheaven »

asanka pisze:chyba nie tajemnica :-D . Lustrzanka (wreszcie!) Olympus E-510
no to zlapiesz w ruchu bo lustrzanki sa szybsze-ja tez sie nosze z zamiarem kupna lustrzanki :-D


[you] zycze Ci milego dnia:)))
fredzia
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1070
Rejestracja: 2007-11-15, 00:17
Lokalizacja: Lublin

Post autor: fredzia »

Dobrze..niech dziewczyna strózuje... :aplaus: odwagi nabierze z wiekiem, w końcu wzorzec jasno okresla przeznaczenie leona:
"PRZEZNACZENIE: Pies stróżujący, towarzyszący i rodzinny " ;-) i ja tam jestem za tym aby tego wzorca sie trzymac :lol:


Awatar użytkownika
Khaira
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 659
Rejestracja: 2008-05-13, 21:28
Lokalizacja: Budki Żelazowskie

Post autor: Khaira »

No to ja mam leona idealnego, chociaż po zlocie jakby nieco jej ten zapał do stróżowania osłabł :tjump:


Pozdrawiam,
Khaira
Awatar użytkownika
asanka
piszący forumowicz
piszący forumowicz
Posty: 48
Rejestracja: 2008-07-09, 17:03
Lokalizacja: Lubin

Post autor: asanka »

Oj, towarzysząca to ona jest bardzo :-D Głównie mi towarzyszy. Jak tylko się przemieszczam po mieszkaniu lub ogrodzie, to nawet jak sobie odpoczywa, to robi co chwilę ten wysiłek żeby swą dooopkę przemieścić za mną w nowe miejsce. No i rodzinna! Niedawno mąż po powrocie z pracy zasiadł na sofce i nasi dwaj synowie rzucili sie na niego z uściskami i obcałowywaniem. Abrusia patrzyła chwilę i zaraz również wpakowała mu się na kolana między chłopaków i uszczęśliwiła go swoimi "buziakami" :-) Czyli swe przeznaczenie niechybnie zna :haha:


Awatar użytkownika
gingerheaven
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 6616
Rejestracja: 2007-11-15, 22:57
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: gingerheaven »

Khaira-przeciez tego chcialas ;-) .Ja mysle ze leon owszem,jak najbardziej powinien strozowac ale tylko wtedy gdy jest ku temu naprawde powod
Ostatnio zmieniony 2008-07-15, 20:07 przez gingerheaven, łącznie zmieniany 1 raz.


[you] zycze Ci milego dnia:)))
Awatar użytkownika
Khaira
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 659
Rejestracja: 2008-05-13, 21:28
Lokalizacja: Budki Żelazowskie

Post autor: Khaira »

Daga, przecież widzisz że skaczę z radości. Dzisiaj obcego faceta na wszelki wypadek uśliniła powitalnie i leciała do mnie po pochwałę :mrgreen: Mądra ta moja suczka jest :-)


Pozdrawiam,
Khaira
Awatar użytkownika
gingerheaven
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 6616
Rejestracja: 2007-11-15, 22:57
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: gingerheaven »

no to super -wszystkim ten zlot wyszedl na dobre..No moze oprocz archisi biednej ;-)


[you] zycze Ci milego dnia:)))
fredzia
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1070
Rejestracja: 2007-11-15, 00:17
Lokalizacja: Lublin

Post autor: fredzia »

gingerheaven pisze:Khaira-przeciez tego chcialas ;-) .Ja mysle ze leon owszem,jak najbardziej powinien strozowac ale tylko wtedy gdy jest ku temu naprawde powod
Kiedy jest ku temu powód to powinien aktywnie obronic...a strózowac zawsze powinien...bo co mi po tym ze np Madox uzna,ze pan z gazowni jest super gosciem i go wpusci kiedy ja będe sie opalac toples na podwórku :--: Pies ma mi nikogo na teren nie wpuscic...chyba ze zobaczy moja zgode ;-)
Khaira...daj dziewczynie odetchnąc...załoze sie ze Ty nie musiałas taplac sie w wodzie z goścmi a Twoja suka musiała...goscinna z niej psica :mrgreen:


Awatar użytkownika
gingerheaven
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 6616
Rejestracja: 2007-11-15, 22:57
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: gingerheaven »

Fredzia-moje zaczely pilniej strozowac jak skonczyly 3 lata -daj Madoxowi czas,jego mama i tak akurat z mojego stada strozuje najwiecej i jest najmniej ufna z nich do obcych :lol:


[you] zycze Ci milego dnia:)))
fredzia
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1070
Rejestracja: 2007-11-15, 00:17
Lokalizacja: Lublin

Post autor: fredzia »

alez Madek będzie miał duzo czasu...az sie nauczy od nowej kolezanki co to znaczy pilnowac posesji :lol: Ja wiem ze to jeszcze dzieciuch i do niczego go nie zmuszam...niech sie rozwija chłopak w swoim tempie...
A ja i tak mu ochroniarza kupie :-P


Awatar użytkownika
Khaira
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 659
Rejestracja: 2008-05-13, 21:28
Lokalizacja: Budki Żelazowskie

Post autor: Khaira »

fredzia pisze: Kiedy jest ku temu powód to powinien aktywnie obronic...a strózowac zawsze powinien...bo co mi po tym ze np Madox uzna,ze pan z gazowni jest super gosciem i go wpusci kiedy ja będe sie opalac toples na podwórku :--: Pies ma mi nikogo na teren nie wpuscic...chyba ze zobaczy moja zgode ;-)
Khaira...daj dziewczynie odetchnąc...załoze sie ze Ty nie musiałas taplac sie w wodzie z goścmi a Twoja suka musiała...goscinna z niej psica :mrgreen:
A właśnie, że ja też się taplałam :-P A moja gościnna psica i tak przespała w domu większość zlotu, bo nie wyrabiała w tym rudym tłumie :mrgreen:


Pozdrawiam,
Khaira
ODPOWIEDZ