Abrusia

Zdjecia naszych zwierzakow

Moderator: Wroc_Luna

alvaro
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 447
Rejestracja: 2008-02-16, 17:40

Post autor: alvaro »

fredzia pisze:
gingerheaven pisze:Khaira-przeciez tego chcialas ;-) .Ja mysle ze leon owszem,jak najbardziej powinien strozowac ale tylko wtedy gdy jest ku temu naprawde powod
Kiedy jest ku temu powód to powinien aktywnie obronic...a strózowac zawsze powinien...bo co mi po tym ze np Madox uzna,ze pan z gazowni jest super gosciem i go wpusci kiedy ja będe sie opalac toples na podwórku :--: Pies ma mi nikogo na teren nie wpuscic...chyba ze zobaczy moja zgode ;-)
Khaira...daj dziewczynie odetchnąc...załoze sie ze Ty nie musiałas taplac sie w wodzie z goścmi a Twoja suka musiała...goscinna z niej psica :mrgreen:
ja już ci Fredzia mówiłam dopóki Alvo był sam robił identycznie Coco go wszystkiego nauczyła dopóki ja nikogo za brame nie wpuszcze to moje psy już napewno a chyba każdy kto je widział nie zarzuci im agresji a jednak strużują i niestety stare przysłowi jest że tylko krowa nie zmienia poglądów ja zminiłam i leonbergery to wspaniałe psy strużujące ale leonbergery a nie leonberger przynajmniej tak było u mnie


Awatar użytkownika
gingerheaven
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 6616
Rejestracja: 2007-11-15, 22:57
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: gingerheaven »

ja mysle ze to inna kwestia..suki chyba lepiej strozuja od psow -to po pierwsze..po drugie one dlugo dojrzewaja .I kazdy zaczyna kiedy indziej .Ja tez jeszcze rok temu myslalam nad kupnem hiszpana zeby bronil mi domu,stada i nas :lol: .Teraz wiem juz ze moje psy nie wpuszcza obcej osoby na teren bez mojego zaproszenia a jednoczesnie nadal kazda wpuszczona przeze mnie osobe traktuja jak starego przyjaciela -Baloo bedac sam oddzielony od suk ma w d.... co sie dzieje na posesji,jednak jak jest z sukami to jak one zaczynaja wykazywac niepokoj to on tez :roll:


[you] zycze Ci milego dnia:)))
danuta
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 2886
Rejestracja: 2007-12-12, 20:20
Lokalizacja: Cieszyn
Kontakt:

Post autor: danuta »

gingerheaven pisze:ja mysle ze to inna kwestia..suki chyba lepiej strozuja od psow -to po pierwsze..po drugie one dlugo dojrzewaja .I kazdy zaczyna kiedy indziej .Ja tez jeszcze rok temu myslalam nad kupnem hiszpana zeby bronil mi domu,stada i nas :lol: .Teraz wiem juz ze moje psy nie wpuszcza obcej osoby na teren bez mojego zaproszenia a jednoczesnie nadal kazda wpuszczona przeze mnie osobe traktuja jak starego przyjaciela -Baloo bedac sam oddzielony od suk ma w d.... co sie dzieje na posesji,jednak jak jest z sukami to jak one zaczynaja wykazywac niepokoj to on tez :roll:
a ja myslałam,ze mastif bedzie pilnował posesji,ale on zleoniał :haha: i prawde mówiac pierwszy wisi na bramie by kogokolwiek przywitac merdaniem ogonka :dizzy:
I u mnie strózowanie polega na tym,ze w ogrodzeniu biega 6 wielkich psów i nikt nie ma odwagi wejsc :dizzy: Jednak tak naprawde nie wiem co by było gdyby ktos obcy sam wszedł na mó plac :chmmm:


Awatar użytkownika
ania3miasto
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 2129
Rejestracja: 2008-02-10, 13:06
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: ania3miasto »

A moje pilnują _hopa_ Abi nie chciała, ale juz się nauczyła. Naśladuje Ala.
Najbardziej zabawne jest stózowanie w wykonaniu psów wyrwanych ze snu :haha:
Pod oknami postawiłam im dwa stoliczki, mogą sobie swobodnie wyglądać :lol:
Sprawia im to ogromną przyjemność. Jak nie chcę gosci nastraszyć na śmierć, witam ich najpierw razem z psami przed domem, a dopiero po chwili zapraszam do środka. Dobrych znajomych wpuszczam na minę :wh: Wchodzą, a tu z dwóch stron " WOWO<WOW< WOW" Ja mam ubaw, goście oczy jak ufoludki :wh: Po chwili, wszystko wraca do normy, czyli muszą głaskać, głaskać, karmić, głaskać - ale nie wolno dokuczać pani :mrgreen:


Awatar użytkownika
asanka
piszący forumowicz
piszący forumowicz
Posty: 48
Rejestracja: 2008-07-09, 17:03
Lokalizacja: Lubin

Post autor: asanka »

Kilka nowych fotek Abrusi:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Awatar użytkownika
gingerheaven
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 6616
Rejestracja: 2007-11-15, 22:57
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: gingerheaven »

sliczna jest _04_ :serducho:


[you] zycze Ci milego dnia:)))
Awatar użytkownika
asanka
piszący forumowicz
piszący forumowicz
Posty: 48
Rejestracja: 2008-07-09, 17:03
Lokalizacja: Lubin

Post autor: asanka »

U nas na ogrodzie mamy dużo cienia, najpierw cieniem operuje dąb, potem akcję przjmują sosenki. W te upały jest to naprawdę kojące, ale zdjęcia trochę gorzej wtedy robić :-(
Tu Abrusia poluje na wodę:


Obrazek

i w wersji "na baletnicę":

Obrazek

Obrazek


Awatar użytkownika
Wroc_Luna
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1796
Rejestracja: 2007-11-21, 21:29
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Wroc_Luna »

tak na piłce lezec moze jeno leon :tjump:


www.leonberger.xwp.pl
Indi i Tygrys -Wędrowcy po drugiej stronie Tęczy [*]
Awatar użytkownika
gingerheaven
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 6616
Rejestracja: 2007-11-15, 22:57
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: gingerheaven »

Asanka-zaoffuje-widzialam na naszej klasie ze macie basen jak my-nie robia wam sie dziury w tej oponie dmuchanej ???Bo nam oponka flaczeje po godzinie :evil: :cryluch:


[you] zycze Ci milego dnia:)))
Awatar użytkownika
asanka
piszący forumowicz
piszący forumowicz
Posty: 48
Rejestracja: 2008-07-09, 17:03
Lokalizacja: Lubin

Post autor: asanka »

Z basenu niestety można korzystać tylko tak:

Obrazek

Ale za to jest brodzik :-)

Obrazek

Obrazek

Tylko niestety już trochę przecieka :-(


Awatar użytkownika
abrus
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 2393
Rejestracja: 2007-11-01, 00:47
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: abrus »

moja kochana wnusia :serducho: jakie jej ładne futerko rośnie


Awatar użytkownika
asanka
piszący forumowicz
piszący forumowicz
Posty: 48
Rejestracja: 2008-07-09, 17:03
Lokalizacja: Lubin

Post autor: asanka »

gingerheaven pisze:Asanka-zaoffuje-widzialam na naszej klasie ze macie basen jak my-nie robia wam sie dziury w tej oponie dmuchanej ???Bo nam oponka flaczeje po godzinie :evil: :cryluch:
Nam flaczeje zdeczko na drugi dzień, ale w sumie nie najgorzej. Może właśnie dlatego, że Abrusia za często się tam już nie pcha. Chociaż chęci ma wielkie :-D i zawsze towarzyszy obok, bo przynajmniej zchlapana jest w całości (poza tym stosujemy prysznicowanie Abrusi dla ochłody). Ale brodzik właśnie nie dał rady i flaczeje totalnie, woda już ucieka, no ale tam leon szaleje :-)


Awatar użytkownika
SiL
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 885
Rejestracja: 2007-11-22, 21:48
Lokalizacja: Łomianki
Kontakt:

Post autor: SiL »

Śliczna, mordkę ma strasznie niewinną _04_ _04_ _04_
Jeśli chodzi o basen ja zainwestowałam w basen-piaskownicę, tez przearbiałam baseniki, nawet te nie dmuchane ale i tak dziwnym trafem miewały dziury :rotfl: Dlatego kupiłam taki:
Obrazek
I tak nie potrzeba większego, bo dla Amiśka największa zabawa to wykopywanie wody z basenu. W życiu nawet nie przykucnie czy położy. Wodę trzeba na siebie wychlapać, a Abrus chyba robi to samo z tego co widzę na zdjęciach :hyper:

A wodę i tak muszę średnio co godzinę nalewać bo "wyparowywuje" :upss:


Amigo Psia Psota i jamniczka Psota :)
Obrazek
Awatar użytkownika
SiL
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 885
Rejestracja: 2007-11-22, 21:48
Lokalizacja: Łomianki
Kontakt:

Post autor: SiL »

Przynajmniej pies ma frajdę, że woda znika na nim, a nie sama przez dziury w basenie :rotflik:
A inwestycja lepsza, bo raz 70 zł, a nie codziennie na nowy "miękki" basenik. A w takie upalne dni bez niego ani rusz.


Amigo Psia Psota i jamniczka Psota :)
Obrazek
Awatar użytkownika
asanka
piszący forumowicz
piszący forumowicz
Posty: 48
Rejestracja: 2008-07-09, 17:03
Lokalizacja: Lubin

Post autor: asanka »

Pisałam już o tym, że w kwietniu straciłam totalnie wszystko co miałam w komputerze. W tym zdjęcia :cryluch: I te małej Abrusi, jak do nas przybyła :cryluch: I tylko tyle odzyskałam właściwie, co było na stronie abrus . Ale jeszcze moja siostra zachowała gdzieś takie:

Obrazek

Abrusia 14-tygodniowa :hug: Moja niunia :yoow:


ODPOWIEDZ