Abrusia

Zdjecia naszych zwierzakow

Moderator: Wroc_Luna

Awatar użytkownika
gingerheaven
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 6616
Rejestracja: 2007-11-15, 22:57
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: gingerheaven »

piekna jest :-D .I ile kolegow ma :-D


[you] zycze Ci milego dnia:)))
Awatar użytkownika
Solencja
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1432
Rejestracja: 2008-07-26, 07:27
Lokalizacja: z Krakowa

Post autor: Solencja »

Te zdjęcia są cudowne. Szczególnie te z 2 dwóch leonbergerków. Dałabym sobie do ramki i obwiesiła pół ściany w pokoju _04_ _04_ _04_


Awatar użytkownika
asanka
piszący forumowicz
piszący forumowicz
Posty: 48
Rejestracja: 2008-07-09, 17:03
Lokalizacja: Lubin

Post autor: asanka »

abrus pisze:moja wnusia prowadzi bujne życie towarzyskie :-)bardzo mnie to cieszy, mimo swej wrodzonej figlarności trzyma dostojny fason , muszę Was kiedyś nawiedzić i ją osobiście wytarmosić :yoow: może przy okazji wystawy w Zielonej Górze lub Wrocławiu jakoś się uda
Pewnie! Zapraszamy ! :-D Sama chętnie zobaczyłabym Abrusine rodzeństwo na żywo. A myślę, że Abrusia byłaby zachwycona :yoow:


Awatar użytkownika
asanka
piszący forumowicz
piszący forumowicz
Posty: 48
Rejestracja: 2008-07-09, 17:03
Lokalizacja: Lubin

Post autor: asanka »

gingerheaven pisze:piekna jest :-D .I ile kolegow ma :-D
Zaczynam właśnie się obawiać, że będzie trzeba poprzestać na damskim towarzystwie :-( Coś od czasu jak miała cieczkę "koledzy" (pomijając małego Homera :-D ) traktują ją nadal "seksualnie". Mam na myśli głównie Dibbesa, który nawet teraz jakoś tak podczas zabawy czuje zew natury od czasu do czasu. Ale w sobotę byliśmy np we Wrocławiu i podczas spaceru po parku podleciał do Abrusi Golden. Ona ucieszona chciała się bawić a on miał że tak powiem inne zamiary ;-) i nawet ją trochę wystraszył. Hmmm... :chmmm:


kokony
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 740
Rejestracja: 2008-05-13, 16:58

Post autor: kokony »

retrievery tak mają - włażą na wszystkich łapami a potem się dziwią, że psy je atakują :-/


ODPOWIEDZ