CACIB Sopot , 8-9.08.09r.

Moderator: Wroc_Luna

Awatar użytkownika
arselina
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1155
Rejestracja: 2008-08-12, 13:02
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Post autor: arselina »

:oklask:


ARSELINA
Mariblue
aktywny leomaniak
aktywny leomaniak
Posty: 366
Rejestracja: 2008-12-28, 18:01
Lokalizacja: Dolny Śląsk ;)

Post autor: Mariblue »

Brawo! :aplaus: :aplaus: :aplaus:

jest szansa na zdjęcia? ;-)


Pozdrawiam ;)
McDzik
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1608
Rejestracja: 2008-07-23, 23:14
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: McDzik »

Enya była nieobecna, Brenda V2
Ostatnio zmieniony 2009-08-09, 21:48 przez McDzik, łącznie zmieniany 1 raz.


www.tybetkowo.pl.tl
Spaniele tybetańskie & Handling
ania_tomek
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 463
Rejestracja: 2008-10-16, 11:10
Lokalizacja: Warlubie, Kuj-Pom

Post autor: ania_tomek »

:oklask:


ania&tomek
Gabisch
piszący forumowicz
piszący forumowicz
Posty: 47
Rejestracja: 2008-08-10, 20:26
Lokalizacja: 3City

Post autor: Gabisch »

:oklask:


Awatar użytkownika
gingerheaven
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 6616
Rejestracja: 2007-11-15, 22:57
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: gingerheaven »

bajka best junior,nie tylko zw,mlodziezy :-D .Chcialam podziekowac hojnym sponsorom -ani3miasto,dystrybutorce karmy Husse -ufundowali dla bob i best junior po 15 kilo karmy i 7 kg karmy dla najlepszej suki w rasie.
BOB dostal djarmo,najlepsza suka-rosamunda z klasy posredniej.fotek niestety nie robilam ,ale pani rosamundy ma mi poslac fotke zwyciezcow wystawy razem z nagrodami ,a wiem ze ania z psiej psoty focila ,moze wstawi :-)
wyniki na ile wiem
psy mlodziez
LORD EVEREST Złota Elita-dosk I zw mlodziezy

psy posrednia
Leo Grande Cuore DJARMO doskonala I,CWC,Cacib,ndpwr, BOB

psy otwarta
Leo Grande Cuore ARNOLD dosk I i chyba res cacib ale nie wiem??


suki mlodziezy

BRENDA Cavis Leonis dosk II
LADY ENYA ALVARO'S DAUGHTER Zlota Elita nb
COOL DIAMOND Ginger Heaven dosk I zw ml best junior
FREDERIKA MOHINI Z ALFOVY ZAHRADY bdb 3

suki posrednia
ROSAMUNDA Alfa Leonis dsok I cwc Cacib ndswr
ORANGE ROBIN Lwia Góra nb

suki otwarta
ARABELA Leo Grande Cuore nb
OTYLIA Ligocka Wataha dosk 3
LEO GRANDE CUORE AIDA lok 4
Trolowa Dolina Berda dosk 2
ABIGAIL GINGER HEAVEN dosk I CWC res cacib
Ostatnio zmieniony 2009-08-10, 22:55 przez gingerheaven, łącznie zmieniany 1 raz.


[you] zycze Ci milego dnia:)))
Awatar użytkownika
gingerheaven
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 6616
Rejestracja: 2007-11-15, 22:57
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: gingerheaven »

aha no i gratuluje zwyciezcom i przegranym ,fajna choc mala stawka,sedzina na benkach wydawala sie byc lekko zla i wkurzona ale jak zwykle sedziowala dokladnie i dlugo,mozna pobiegac ;-) ,niestety nie maca psow i nie zaglada w oczka a moze by sie przydalo czasem ,bajka ma rewelacyjny opis i ani jednego bledu w opisie,abigail ma jeden blad wpisany i tu sie zgadzam-lekko sciety zad -bo ma,ale po kim to ja nie wiem :roll: .bajce bym tam jedna wade wpisala albo i wiecej ,z zaletami owszem sie zgadzam :mrgreen: .mysle ze pani buklad jest dobrym sedzia -mam jedno ale -opisy powinny zawierac tez wady a nie tylko zalety bo nie ma psow bez wad a dla osoby ktora ma jednego psa i jezdzi sporadycznie na wystawy i dostanie opisy bez wad -to katastrofa.....nie dla osoby tej ale dla rasy,ten co zna rase i ma duzo psow widzi wady,ten co ma jednego psa i dostaje opisy z superlatywami i nie zna rasy tak dobrze mysli ze ma psa bez wad -a znac wady psa to podstawa przyszlej hodowli -nie pije tu do zadnego psa /suki z wystawy tylko ogolnie do opisow ktore czytalam ,gdyby moja bajka byla moja jedyna suka to po jej opisie bym wpadla w samozachwyt :-? :lol: a przeciez na wystawy jezdzi sie po ocene hodowlana nie tylko tytuly -to wystawy sluza u nas za przeglad hodowlany .....ja np bardzo lubie dlugie opisy z wyszczegolnieniem wad i zalet -nie zawsze te wady akurat sa dobrze opisane ,ale jesli sie powtarza w opisach paru sedziow to jest to pewnik :roll: .
to takie krotkie spostrzezenie z wystawy nt sedziny do ktorej pojade zawsze z przyjemnoscia _kwiatek_


[you] zycze Ci milego dnia:)))
Awatar użytkownika
ania3miasto
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 2129
Rejestracja: 2008-02-10, 13:06
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: ania3miasto »

Zrzucam fotki, wstawię to co mam ;-)
Nie było mnie niestety przy ringu, musiałam zostać przy stoisku. Abisię wystawiła Magda postawiona na nogi godzine przed sędziowaniem _03_
Cieszymy się bardzo ze zwycięstwa w otwartej i CWC _hopa_
Nie sadziłam, że nasze rude wypadnie tak dobrze w najliczniejszej grupie _04_

Największa radocha to miłe zaskoczenie wystawców gdy dostali od nas nagrody _hopa_


Nika
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 453
Rejestracja: 2009-03-28, 00:47
Lokalizacja: Polska

Post autor: Nika »

:oklask:


Pozdrawiam Ola :)
Awatar użytkownika
ania3miasto
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 2129
Rejestracja: 2008-02-10, 13:06
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: ania3miasto »

Obiecane zdjęcia - o nagrody na ring Leonbergerów postarał się Trójmiejski Oddział Husse. Centrala dodatkowo była sponorem nagród dla 10 zwycięzców Grup FCI oraz Krajowej wystawy Beagl, która odbyła się w sobotę 08.08 w ramach Wystawy Międzynarodowej.
Leoski sa bliskie naszemu sercu dlatego chcieliśmy nagrodzić psiaki za codzienny trud włożony w pilnowanie swoich włascicieli i dostarczanie im zjęcia przy czesaniu, myciu, karmieniu i sprzataniu po swoich kudłaczach :wh:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


fredzia
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1070
Rejestracja: 2007-11-15, 00:17
Lokalizacja: Lublin

Post autor: fredzia »

Gratulacje dla zwycięzców :aplaus:


MrokMara
aktywny leomaniak
aktywny leomaniak
Posty: 298
Rejestracja: 2008-07-14, 10:27
Lokalizacja: Boża Wola

Post autor: MrokMara »

gingerheaven pisze:aha no i gratuluje zwyciezcom i przegranym ,fajna choc mala stawka,sedzina na benkach wydawala sie byc lekko zla i wkurzona ale jak zwykle sedziowala dokladnie i dlugo,mozna pobiegac ;-) ,niestety nie maca psow i nie zaglada w oczka a moze by sie przydalo czasem ,bajka ma rewelacyjny opis i ani jednego bledu w opisie,abigail ma jeden blad wpisany i tu sie zgadzam-lekko sciety zad -bo ma,ale po kim to ja nie wiem :roll: .bajce bym tam jedna wade wpisala albo i wiecej ,z zaletami owszem sie zgadzam :mrgreen: .mysle ze pani buklad jest dobrym sedzia -mam jedno ale -opisy powinny zawierac tez wady a nie tylko zalety bo nie ma psow bez wad a dla osoby ktora ma jednego psa i jezdzi sporadycznie na wystawy i dostanie opisy bez wad -to katastrofa.....nie dla osoby tej ale dla rasy,ten co zna rase i ma duzo psow widzi wady,ten co ma jednego psa i dostaje opisy z superlatywami i nie zna rasy tak dobrze mysli ze ma psa bez wad -a znac wady psa to podstawa przyszlej hodowli -nie pije tu do zadnego psa /suki z wystawy tylko ogolnie do opisow ktore czytalam ,gdyby moja bajka byla moja jedyna suka to po jej opisie bym wpadla w samozachwyt :-? :lol: a przeciez na wystawy jezdzi sie po ocene hodowlana nie tylko tytuly -to wystawy sluza u nas za przeglad hodowlany .....ja np bardzo lubie dlugie opisy z wyszczegolnieniem wad i zalet -nie zawsze te wady akurat sa dobrze opisane ,ale jesli sie powtarza w opisach paru sedziow to jest to pewnik :roll: .
to takie krotkie spostrzezenie z wystawy nt sedziny do ktorej pojade zawsze z przyjemnoscia _kwiatek_
:tjump:
Ja pewnikiem wpadłabym w samozachwyt!!!!!!! :tjump: I sto złych opisów nie umniejszy miłości do mojego kudłacza i coraz mniej myślę o wystawach i ewentualnym rozmnażaniu.
:tjump: Ale cudnie jest być przyjacielem tego psiuta!


Pati
McDzik
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1608
Rejestracja: 2008-07-23, 23:14
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: McDzik »

Tych ogromnych worów HUSSE tylko pozazdrościć :cryluch:


Jeszcze troszkę zdjęć jakie mi wysłano:

suki młodzież:
Obrazek

Brenda & Bajka:
Obrazek

Lord Everest i Bajka (porównanie o Naj.Juniora w Rasie):
Obrazek

Bajka
Obrazek

Tam...i spowrotem!
Obrazek

Zaraz dam resztę


www.tybetkowo.pl.tl
Spaniele tybetańskie & Handling
McDzik
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1608
Rejestracja: 2008-07-23, 23:14
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: McDzik »

I biegniemy:
Obrazek
Obrazek

Obrazek

Gratulacje:

Obrazek
ABIGAIL:

Obrazek


www.tybetkowo.pl.tl
Spaniele tybetańskie & Handling
McDzik
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1608
Rejestracja: 2008-07-23, 23:14
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: McDzik »

Brenda Cavis Leonis, Barrusiowa siostrzyczka _04_
Obrazek

Love _04_
Obrazek

podanie piątki bez dotykania ręki :hahah:
Obrazek

Leo grande cuore kennel:
Obrazek

Chyba Djarmo? ale poprawcie

Obrazek [/list]


www.tybetkowo.pl.tl
Spaniele tybetańskie & Handling
ODPOWIEDZ