BUDDA

to co nie mieści się w pozostałych działach i o wszystkim co nie dotyczy leonbergerów

Moderator: Wroc_Luna

Awatar użytkownika
ania3miasto
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 2129
Rejestracja: 2008-02-10, 13:06
Lokalizacja: Gdynia

BUDDA

Post autor: ania3miasto »

Kto z forumowiczów z Centum albo południa wybiera się na północ Polski, może w okolce Torunia, albo Bydgoszczy. Może być też Elbląg, Koszalin, Słupsk lub inne w okolicach Trojmiasta i może po drodze zabrać ze sobą małego czarno - białego kotka?
[/b]


danuta
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 2886
Rejestracja: 2007-12-12, 20:20
Lokalizacja: Cieszyn
Kontakt:

Post autor: danuta »

Parys jedzie na wczasy nad morze-tyle wiem :mrgreen:


kokony
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 740
Rejestracja: 2008-05-13, 16:58

Re: BUDDA

Post autor: kokony »

ania3miasto pisze:Kto z forumowiczów z Centum albo południa wybiera się na północ Polski, może w okolce Torunia, albo Bydgoszczy. Może być też Elbląg, Koszalin, Słupsk lub inne w okolicach Trojmiasta i może po drodze zabrać ze sobą małego czarno - białego kotka?
[/b]
Toruń to Dagmara przecież
dzisiaj ma być u mnie, to jeśli z Torunia możesz Buddę odebrać, to jej go dam :)
O ile dotrze do mnie
zadzwonię do niej za jakąś godzinę-dwie, bo pewnie śpi :mrgreen: siedzą do rana z abrus u Khairy i gadają :)
Ostatnio zmieniony 2008-07-14, 08:42 przez kokony, łącznie zmieniany 2 razy.


kokony
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 740
Rejestracja: 2008-05-13, 16:58

Post autor: kokony »

danuta pisze:Parys jedzie na wczasy nad morze-tyle wiem :mrgreen:
Jakby Parys jechała do Trójmiasta, to by mogła też wpaść do mnie. Trochę to nie po drodze, bo by musiała całą Warszawę przejechać, ale może się zgodzi :chmmm:


Awatar użytkownika
ania3miasto
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 2129
Rejestracja: 2008-02-10, 13:06
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: ania3miasto »

Toruń jest jak najbardziej ok. Jeśli Dagmara może go zabrać mogę go odebrać w środę. Do Torunia mam w obie strony tyle ile w jedną do was. Dagmara ma mój telefon. Jeśli się dogadacie zadzwońcie.


kokony
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 740
Rejestracja: 2008-05-13, 16:58

Post autor: kokony »

ania3miasto pisze:Toruń jest jak najbardziej ok. Jeśli Dagmara może go zabrać mogę go odebrać w środę. Do Torunia mam w obie strony tyle ile w jedną do was. Dagmara ma mój telefon. Jeśli się dogadacie zadzwońcie.
Ona się tylko krzywi, czy do mnie przyjechać, bo od Khairy do nas jest 80km :-|
Razem to jest 160 do nadłożenia :-(
Ale szczeniaki ją ciekawią i z Abrus jestem umówiona i ona będzie na pewno, to może Dagmara też da radę dotrzeć - zobaczymy. Na razie niech się wyśpi, bo jak będzie niewyspana, to na pewno nie pojedzie :mrgreen:


kokony
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 740
Rejestracja: 2008-05-13, 16:58

Post autor: kokony »

Właśnie rozmawiałam z nabywczynią jednego z naszych szczeniaków. Jedzie na wakacje nad morze na początku sierpnia :mrgreen:
Jeśli Dagmara się dziś nie pojawi, to za 2 tygodnie może pojechać Buddzik z nimi na hel.
Ta nabywczyni w życiu nie widziała leona na żywo! Charakter jej się podoba i dlatego wybrała tą rasę :-) , więc, jeśli byście odbierali Buddę od nich, koniecznie musicie wziąć psy ze sobą :mrgreen:
m


Awatar użytkownika
ania3miasto
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 2129
Rejestracja: 2008-02-10, 13:06
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: ania3miasto »

Super, zeby dojechac na hel, musza przelecieć obwodnicą. Wyjada w Gdyni 3 minuty drogi od naszego domu. Chetnie pokażę im dwa leosie. Padną z wrażena. Ludzie ne mają najczęsciej pojęcia, ze psy moga być aż tak duże :haha:


kokony
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 740
Rejestracja: 2008-05-13, 16:58

Post autor: kokony »

Dagmara mówi, że nie przyjedzie dzisiaj, czyli plan B jest aktualny. Nabywczyni z grubsza powiadomiona :-)
W międzyczasie zobaczy Koko, ale myślę, że Ali (ona bierze psa) jest dużo wyższy od Koko :mrgreen:
Będzie fajosko - szkoda, że mnie przy tym nie będzie :-(


Awatar użytkownika
ania3miasto
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 2129
Rejestracja: 2008-02-10, 13:06
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: ania3miasto »

Będą się mogli naoglądać i nagłaskać, a dodatkowo porównać różnicę w wielkości i charakterkach. Ali należy do typu, który najpierw stał w kolejce po wzrost, jak urósł zaczął się rozrastać. Plecy ma już dwa razy szersze od Abi. Widok jest powalający. Za rok będziemy mieli w domu konia _03_
Abi też nie należy do malutkich, jest taka śliczna i przytulaśna. No i apetyty im dopisują :-P
Mamy bramę, skończone wylewki i wszystkie słupki od wczoraj stoja na miejscu :springa: Za 3 dni, jak wyschnie na amen naciągamy siatkę. Psiory będą mocno zdziwione _hopa_ Gdzie one będą załatwić swoje potrzeby? Upatrzyły sobie do tego celu działkę sasiadów, bo tam wysoka trawa i pełen komfort :upss: :haha:

A nasz chłopak jest stróżujący, dziewczynka też się od niego uczy 8-)


kokony
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 740
Rejestracja: 2008-05-13, 16:58

Post autor: kokony »

A Budda już się zapoznał z dużymi, tylko trzyma dystans na wszelki wypadek :mrgreen: Ale już paniki żadnej - luzik - po prostu idzie na parapet i wiesza się na zasłonce :mrgreen:
Napatrzył się już, że inne koty ignorują psy i jest dość wyluzowany... jak to Budda :mrgreen:


kokony
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 740
Rejestracja: 2008-05-13, 16:58

Post autor: kokony »

ania3miasto pisze:Będą się mogli naoglądać i nagłaskać, a dodatkowo porównać różnicę w wielkości i charakterkach. Ali należy do typu, który najpierw stał w kolejce po wzrost, jak urósł zaczął się rozrastać. Plecy ma już dwa razy szersze od Abi. Widok jest powalający. Za rok będziemy mieli w domu konia _03_
Abi też nie należy do malutkich, jest taka śliczna i przytulaśna. No i apetyty im dopisują :-P
Mamy bramę, skończone wylewki i wszystkie słupki od wczoraj stoja na miejscu :springa: Za 3 dni, jak wyschnie na amen naciągamy siatkę. Psiory będą mocno zdziwione _hopa_ Gdzie one będą załatwić swoje potrzeby? Upatrzyły sobie do tego celu działkę sasiadów, bo tam wysoka trawa i pełen komfort :upss: :haha:

A nasz chłopak jest stróżujący, dziewczynka też się od niego uczy 8-)
Fajnie, że będą mieli taki ogląd :mrgreen:
Mam nadzieję, że czytają forum i są na bieżąco
MrokMara - odezwij się :mrgreen:


Awatar użytkownika
gingerheaven
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 6616
Rejestracja: 2007-11-15, 22:57
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: gingerheaven »

A kiedy Budda jedzie???????? :-D
Ania3miasto -to ze Abi sie uczy to mnie nie dziwi ,jej mamuska w moim stadzie najmocniej strozuje ,jesli darcie japy mozna nazwac strozowaniem :lol:


[you] zycze Ci milego dnia:)))
Awatar użytkownika
ania3miasto
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 2129
Rejestracja: 2008-02-10, 13:06
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: ania3miasto »

Budda jedzie na poczatku sierpnia, to dobrze, bedzie bezpieczny w domu, bo konie będą już swobodnie brykac po podwórku.
A Abi uczy się piorunem, nie ma tez już tego brzydkiego domagania sie o jedzenie. Czeka grzecznie w kolejce. Potrafi też stanąć słupka, wygląda jak chomiczek ze złożonymi przednimi łapkami :-)


Awatar użytkownika
gingerheaven
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 6616
Rejestracja: 2007-11-15, 22:57
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: gingerheaven »

zrob fotke koniecznie :lol:


[you] zycze Ci milego dnia:)))
ODPOWIEDZ