WITAM>>>

Tu sie przedstawiamy stawiając pierwsze kroki na forum

Moderator: Wroc_Luna

Awatar użytkownika
embe
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1900
Rejestracja: 2007-12-14, 20:53
Lokalizacja: Wielkopolska

Post autor: embe »

:aplaus: :aplaus: :aplaus:
:smoke:


SISQO
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 435
Rejestracja: 2009-09-01, 21:32
Lokalizacja: Oleśnica

Post autor: SISQO »

No i to jest moja jedyna i ogromna obawa :cry: Nie wiem jaką on ma przeszłośc-w schronisku też nie wiedzą. Nigdy nie mogłabym być pewna jego reakcji na zachowanie mojego synka...no i z początkiem marca pojawi się druga Dzidzia :-) Mąz też ma mieszane uczucia-jest bardziej za wzięciem szczeniaka z rodowodem,tylko ja Mu głowę suszę :-> Jejkuuuu...jakie to wszystko jest trudne...tak bardzo chiałabym pomóc temu piesiowi :cry:...ale wiadomo,że nie kosztem dziecka.


SISQO
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 435
Rejestracja: 2009-09-01, 21:32
Lokalizacja: Oleśnica

Post autor: SISQO »

Ale dostałam 'pranie mózgu' :ubz: :lol: Jutro,siadam i ostatecznie podejmę decyzje z mężem...Oczywiście dam o wszystkim znać :-) Chyba trzeba podąć ostateczną decyzję,bo takie myślenie już zżera mnie :->


Awatar użytkownika
gingerheaven
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 6616
Rejestracja: 2007-11-15, 22:57
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: gingerheaven »

nie bierz tego prania do siebie :-D mam nadzieje ze bedzie super-tu kazdemu zalezy zeby leon czy to z adopcji czy nie trafil do super domu :-D daj znac jak poszlo spotkanie :-D ja trzymam kciuki zeby to piekne stworzenie trafilo do was juz na zawsze _04_ tylko popatrz na to wszystko bo potem psa oddawac z adopcji bo poszlo zle-tez nieciekawie :cry:


[you] zycze Ci milego dnia:)))
SISQO
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 435
Rejestracja: 2009-09-01, 21:32
Lokalizacja: Oleśnica

Post autor: SISQO »

Kurde...Jestem aż zła na siebie,bo rozsądek podpowiada jedno,a serce coś innego ! Od dziecka,jestem ogromną psiarą i wiem,że jeżeli podejmiemy już na 100% decyzję,że jedziemy,to na 99% wezmę tego słodziaka. Wiem,że w domu może jego postawa się zmienić...To jest duuuży,drosły pies i wiadomo,że dziecko przy nim nie ma żadnych szans i...No i to mnie przeraża !!!!!! Gdybym miała dom,a nie mieszkanie,byłoby prościej ze wszystkim;nawet w pierszych kontaktach. Jutro podejmiemy decyzje-co robić dalej.


Awatar użytkownika
gingerheaven
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 6616
Rejestracja: 2007-11-15, 22:57
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: gingerheaven »

trzymam kciuki :-D jesli zaakceptuje dziecko to warto sprobowac :-P


[you] zycze Ci milego dnia:)))
Awatar użytkownika
gingerheaven
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 6616
Rejestracja: 2007-11-15, 22:57
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: gingerheaven »

na pocieszenie powiem ze ja mam psa samca wzietego w wieku 19 mies-jest wspanialy do dzieci i ludzi,dominant do stada psiego ;-) dajemy rade jakos to pogodzic :-D


[you] zycze Ci milego dnia:)))
SISQO
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 435
Rejestracja: 2009-09-01, 21:32
Lokalizacja: Oleśnica

Post autor: SISQO »

Jestem załamana :cryluch: Kilka dni temu,w rozmowie z Panią,która zajmuje się Dakarem było wszystko o.k...Piesek jak najbardziej nadawał sie do mieszkania. Dzisiaj rano,po prosiłam Panią w mailu o sprawdzenie jego stosunku do dzieci i że jeżeli wszystko bedzie ok;to bylibyśmy po psiaka w tygodniu... Rano dostałąm odp,że to jest dla nich trochę kłopotliwe taki sprawdzenie,ale,ze zrobią to jeżeli to byłoby warunkiem adopcji. Teraz,godzinę temu dostałam maila,że dla Dakara szukają domu z ogrodem. Nagle mieszkanie stało się problemem ?? Naprawdę mi przykro :cry: Napisałam jeszcze raz maila,ale nie wiem,czy dostanę odp. Dakar jest tymczasowo w Konstancinie-Jeziorna. Pozdrawiam


SISQO
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 435
Rejestracja: 2009-09-01, 21:32
Lokalizacja: Oleśnica

Post autor: SISQO »

No i dostałam odp. Dakar,jest już po kastracji i badaniu ortopedycznym...Ma zdiagnozowane zwyrodnienia i dlatego najlepszym rozwiązaniem byłby dom z ogrodem. Jestem załamana...Łzy same napływają do oczu. ...Wszystko było już tak blisko i byliśmy przekonani co do adopcji. Teraz mam tylko nadzieję,że ktoś go bardzo pokocha i znajdzie dom do końca swoich dni.


danuta
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 2886
Rejestracja: 2007-12-12, 20:20
Lokalizacja: Cieszyn
Kontakt:

Post autor: danuta »

Nie smuc sie _11_ ...jak moja babcia mówiła..........nie ma niczego zlego coby na dobre nie wyszło...moze własnie tak mialo byc.....moze pies jest niesympatyczny dla dzieci i nie chce sie o tym głosno mówic.......a moze niektóre organizacje zajmujace sie adopcjami szukaja pałacow dla tych psów zapominajac,ze najwazniejsze jest jakiego własciciela bedzie mial ten pies.....a moze przeraziłas ich perspektywa długich i intensywnych spacerów,bo sa i tacy,którzy twierdza ze pies ze zwyrodnieniami ma juz do konca zycia lezeć sobie w ogrodzie.....a moze ma dysplazje a nie zwyrodnienia,bo cos mu niewątpliwie dolega skoro miał konsultacje ortopedyczna......wiec zapomnij o tym własnie psie....czeka na Ciebie wiele innych psiaków....a moze jakies szczenie :-D


SISQO
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 435
Rejestracja: 2009-09-01, 21:32
Lokalizacja: Oleśnica

Post autor: SISQO »

Już nie wiem,czy problemem stało sie moje mieszkanie i te zwyrodnienia,czy jednak moje dziecko. Na długie spacery chodzi moj mąż z naszą sunią,bo oboje to lubią. Ja z dzieckiem i w dodatku w ciąży,ani myślę o takim maratonie :mrgreen:...nam wystarcza prawdziwy spacer. Piesio,musiał mieć jakieś problemy z poruszaniem się,bo śledziłam jego 'losy' na Dogomania Forum-jest tam poruszony temat Dakara. Z początkiem wolał leżeć niż siedzieć lub stać...z czasem było dużo lepiej i się rozruszał. Teraz biega i bawi się z innymi psami. My mieszkamy na parterze...myślę,że nie byłoby tak żle. Co z tego,że może trafić do domu z ogrodem,jeżeli ludzie będą widzieć w nim np.tylko stróża lub zafunduja Mu budę. Mam nadzieję,że trafi się ktoś odpowiedzialny i szczerze pokocha tego psa. Daje już sobie spokój z adopcją jakiegoś futrzaka...kiedy zobaczyłam Dakara,po prostu wiedziałam,że to jest 'to',ale teraz... Teraz kupimy szczeniaka(pieska) z rodowodem i damy mu to co najlepsze _07_
Ostatnio zmieniony 2009-09-04, 09:43 przez SISQO, łącznie zmieniany 2 razy.


SISQO
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 435
Rejestracja: 2009-09-01, 21:32
Lokalizacja: Oleśnica

Post autor: SISQO »

Czytałam o zapowiedzi miotu Julki i Pluta...są śliczne;u Pani Danuty Ryłko. Mam pytanko...czy na szczeniaka-pieska,mocnej budowy;powinnam się już zapisać,czy czekać do pjawienia się szczeniąt na świecie ? Pozdrawiam wszystkich _03_


Awatar użytkownika
gingerheaven
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 6616
Rejestracja: 2007-11-15, 22:57
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: gingerheaven »

im szybciej zaklepiesz tym lepiej ;-)


[you] zycze Ci milego dnia:)))
Mandarynka
piszący forumowicz
piszący forumowicz
Posty: 30
Rejestracja: 2009-08-25, 18:27
Lokalizacja: Jankowo

Post autor: Mandarynka »

Też chciałabym leonka i nawet namawiałam rodziców bo na forum znalazłam, że są już gotowe do odbioru :-P w chodowli Epigon
http://www.leonberger.za.pl/
I nawet się rodzice zgodzili ale muszę uzbierać kase więc teraz nie kupie :cry:
A takie piękne i mocne _04_


Mandarynka
piszący forumowicz
piszący forumowicz
Posty: 30
Rejestracja: 2009-08-25, 18:27
Lokalizacja: Jankowo

Post autor: Mandarynka »



ODPOWIEDZ