Moje stado kundli

Zdjecia naszych zwierzakow

Moderator: Wroc_Luna

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
arselina
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1155
Rejestracja: 2008-08-12, 13:02
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Post autor: arselina »

Zdjęcia rewelacja, tylko pozazdrościć. No i oczywiście modele na nich. :-D :-D :-D


ARSELINA
fredzia
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1070
Rejestracja: 2007-11-15, 00:17
Lokalizacja: Lublin

Post autor: fredzia »

znalazłam na FM

ZAGINĄŁ ALVARO

Mam nadzieję,ze info jest juz nieaktualne :-(


Awatar użytkownika
SiL
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 885
Rejestracja: 2007-11-22, 21:48
Lokalizacja: Łomianki
Kontakt:

Post autor: SiL »

Też mam nadzieję!
Ewa odezwij się! I daj znać co z Alvarem :umm:


Amigo Psia Psota i jamniczka Psota :)
Obrazek
alvaro
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 447
Rejestracja: 2008-02-16, 17:40

Post autor: alvaro »

Tak jak już pisałam nadgorliwie zajęłam się resztą mam różne myśli po zaginięciu psa i niewybaczyłabym sobie gdyby któryś był niedowartościowany tfuu. Codziennie jeździmy się kąpać , chodzimy na spacery niektórym za chwilę wcale włosów nie zostawie taka moja terapia a to ich zdjęcia z ostatnich dni:

coco
Obrazek

enya ( ćwiczymy bieganie na zachęte żeby potem nie robiła cyrków jak tata czy jak to abrus pisze żeby nie trzeba było ciągnąć czołgu po ringu;
Obrazek
Szila
[/list]Obrazek
Jesze Enya
Obrazek

I na koniec Tola I Lola z Ostatniej Szansy:
  • Obrazek
Ostatnio zmieniony 2009-04-06, 20:46 przez alvaro, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
abrus
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 2393
Rejestracja: 2007-11-01, 00:47
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: abrus »

rozwijają Ci się dziewczyny - nie ma co :-D


fredzia
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1070
Rejestracja: 2007-11-15, 00:17
Lokalizacja: Lublin

Post autor: fredzia »

męznieją dziewczyny :-D
Trzymam cały czas kciuki za odnalezienie Alvara...nie traćcie nadzieji,bo jak sama zapewne widziałas w ogłoszeniach na dogo, psy odnajduja sie nawet po latach...
oczywiscie mam nadzieje,ze nie będziecie czekac tak dlugo..cały czas myslę ze ktos moze go przetrzymywać :-(
_01_


alvaro
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 447
Rejestracja: 2008-02-16, 17:40

Post autor: alvaro »

Ostatnie dni nie były dla nas lekkie więc na święta wzięliśmy dziewuchy i pojechaliśmy w góry w sumie bardziej nam to było potrzebne ale psy miały jak zwykle tam kupę frajdy.
Obrazek
Szilka

Obrazek
Obrazek
Coco:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Selcia :
Obrazek
( nie wiem dlaczego nie umiem obrucić tego zdjęcia ładuję do zmniejszania dobrze obrucone a wychodzi takie i już nie umiem naprawić :->
i Enya:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
i znów ten sam problem
Obrazek
A teraz różne maniery picia wody :-| i dlaczego coco jest lady a nie Enya:
niektórzy piją tak:
Obrazek
lub tak
Obrazek
a lady zawsze tak:
Obrazek
zastanawiam się czy leon może zgnić od ciągłego namoczenia :-? Selena jak rano wstawała dalej była podmokła a jak wychodziła znowu jak wodnik szuwarek . Coco lubi pływać nawet bardzo moczy się tylko i wyłącznie w czystych zbiornikach w celu pływania a nie ubabrania się czy namoczenia[/list]
Ostatnio zmieniony 2009-04-13, 19:48 przez alvaro, łącznie zmieniany 1 raz.


fredzia
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1070
Rejestracja: 2007-11-15, 00:17
Lokalizacja: Lublin

Post autor: fredzia »

Enya to damska kopia Alvaro..ładne sunie..a wakacje na pewno dobrze Wam wszystkim zrobiły...
zdjęcia jak zwykle superowe ;-)


Awatar użytkownika
gingerheaven
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 6616
Rejestracja: 2007-11-15, 22:57
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: gingerheaven »

psy moga zgnic-jesli maja dlugie geste futro i ich sie nie czesze :cry: :oops: Baloo gnije i idziemy sie golic do fryzjera-zawalilam sprawe przez jakis czas i po prostu nie da sie uczesac a zapach jaki wydziela :roll: .Ale wam to nie grozi bo psy chyba nie mocza sie codziennie i jakos znajdujesz czas na czesanie :oops: ja czesze suki i nie gnija,z blutem kazde czesanie zawsze to impreza z sedalinem :cry:


[you] zycze Ci milego dnia:)))
alvaro
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 447
Rejestracja: 2008-02-16, 17:40

Post autor: alvaro »

Kolejny Alvusiowy syn brat Niutki podobieństwo mnie dobija :cry: :
Obrazek
Obrazek


McDzik
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1608
Rejestracja: 2008-07-23, 23:14
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: McDzik »

........On gdzieś jest, ja mam taką swoją teorię, że przypałętał się głodny do jakiś ludzi, którzy może nie mają internetu etc, i nie mieli pojęcia w jaki sposób szukać właścicieli, więc go przygarnęli.... tak samo było z jedną zagubioną suczką z miotu 'O' ... Znalazla się po 9 miesiącach i to nie tak daleko nawet, bo śmieciarze powiedzieli na widok innych leonbergerów zagubionej suni -O,takiego samego psa widujemy zawsze tam a tam. Pojechali, sprawdzili-i odzyskali, mimo ze tamci juz sie przyzwyczaili i nie chcieli oddac.
Druga sprawa ze Alvo-piekny pies-mógł się wlasnie komus tak spodobac, ze ktos sie nawet nie przyznaje, ze go ma..On gdzies jest, tylko gdzie???

Z innej bajki:
Naprawdę ładne dzieci Alvo daje, co nie zobaczę zdjęć, to brzydkich jeszcze nie widziałam.


www.tybetkowo.pl.tl
Spaniele tybetańskie & Handling
ODPOWIEDZ