13.09.09r. cac Chorzów

Moderator: Wroc_Luna

Nika
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 453
Rejestracja: 2009-03-28, 00:47
Lokalizacja: Polska

Post autor: Nika »

Gratulacje dla SAMSONA :oklask: :oklask: :oklask:


Pozdrawiam Ola :)
Awatar użytkownika
arselina
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1155
Rejestracja: 2008-08-12, 13:02
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Post autor: arselina »

Gratulacje dla zwycięzców :oklask: A w szczególności dla Samsona za ukończenie championatu :oklask: :oklask:


ARSELINA
Awatar użytkownika
Solencja
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1432
Rejestracja: 2008-07-26, 07:27
Lokalizacja: z Krakowa

Post autor: Solencja »

wow ! Macdzik :aplaus: :aplaus: _kwiatek_


McDzik
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1608
Rejestracja: 2008-07-23, 23:14
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: McDzik »

Dzięki :mrgreen:

Na Mp z Suzie Roll Czar Krakowa - na 18 osob w grupie starszej -finałowa 6 .. Liczyłam na lokatę 3 lub 4, a tu sędzina na 3 i 4 lokatę wybrała takie osoby, że szkoda komentować ich handlingu (bo z 1 i 2 lokatą się zgodzę) ale cóż, są gusta i guściki. My z Suzie:
Obrazek

Pierwszy raz w życiu wystawiałam teriera, charakterne psiaki ^ ^
Ostatnio zmieniony 2009-09-15, 18:49 przez McDzik, łącznie zmieniany 1 raz.


www.tybetkowo.pl.tl
Spaniele tybetańskie & Handling
McDzik
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1608
Rejestracja: 2008-07-23, 23:14
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: McDzik »

W tle to chyba Lupusek? :-P
Obrazek


www.tybetkowo.pl.tl
Spaniele tybetańskie & Handling
Awatar użytkownika
gingerheaven
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 6616
Rejestracja: 2007-11-15, 22:57
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: gingerheaven »

aaa..a jak poszlo lupusowym :dramatic:


[you] zycze Ci milego dnia:)))
Awatar użytkownika
Lupus
leomaniak
leomaniak
Posty: 120
Rejestracja: 2009-05-15, 20:24
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Lupus »

Z ponad miesięcznym opóźnieniem melduje iż, do finału się nie dostaliśmy, lecz jak na drugiego MP podnieśliśmy noty z 3 pkt na 4 pkt ^^ jest lepiej a będzie coraz lepiej


McDzik
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1608
Rejestracja: 2008-07-23, 23:14
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: McDzik »

Lupus masz ambicje i potencjał ale nie obraź się - nie powinnaś startować z Lupusem, a bynajmniej nie teraz, bo w statyce Ci się wiercił, jak Ty miałaś go obejśc to nie chciał stać spokojnie.... i to wam zawaliło wszystko, bo w Mp jak to sędziowie mówią "pies ma umieć wszystko sam"... ehh niby oceniaja prezentera, nie psa, a jednak i tak zwracają uwage na wyszkolenie psa... ja naprzykład wiem, że mój Arni z obcym nie pójdzie a i do mnie humory miewał w młodości (teraz juz wszystko wyeliminowane i nawet na ostatniej wystawie poszedł z koleżanką bez problemu, gdy ja byłam na Mp) ale mimo wszystko nie wzięłabym go na Mp, poza tym wolę się uczyć wystawiac różne rasy :)
No ale teraz to już po frytkach, bo stara jestem i kończę z tym :mrgreen: w Kielcach pożegnanie z Mp :-(


www.tybetkowo.pl.tl
Spaniele tybetańskie & Handling
Awatar użytkownika
Lupus
leomaniak
leomaniak
Posty: 120
Rejestracja: 2009-05-15, 20:24
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Lupus »

McDzik: A wiesz co jest najśmieszniejsze? Dzisiaj na MP zrobił to samo+ masa błędów ale większość z mojej winy. P.Witkowska wszystko mi opisała, i powiedziałą co robić żeby było dobrze. Ale co do jego stania, jak z nim ćwicze to stoi spokojnie, na szkoleniu było to samo, mogłam go zostawić bez smyczy na komendzie stój a on stał potulnie i nawet na suki nie patrzył tylko stał, tak samo było na waruj i siad. Nie wiem co teraz mu tak odbija, może mój nastrój mu się udzielał wtedy albo nie wiem... Zobaczymy. Nie ukrywam, że bardzo mi na Lupusie zależy na MP. Wiem doskonale, że on potencjału psa wystawowego nie ma i nie będzie miał (no ew. jak za kilka lat mu szata ładnie odrośnie) A na MP przynajmniej jak ćwiczymy to jest świetnie. Gorzej jak przychodzi co do czego i ma się pokazać przed sędzią.


ODPOWIEDZ