Domek letniskowy na wakacje

to co nie mieści się w pozostałych działach i o wszystkim co nie dotyczy leonbergerów

Moderator: Wroc_Luna

Awatar użytkownika
SiL
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 885
Rejestracja: 2007-11-22, 21:48
Lokalizacja: Łomianki
Kontakt:

Domek letniskowy na wakacje

Post autor: SiL »

Leomaniacy! Znacie jakiś fajne miejsce do wyjazdu z Leosiem? Szukam jakiegoś domku, który byłby ogrodzony i nie koniecznie na 10 osób :roll: Tylko max na 4.

I w tym problem. Szukam kolejny dzień. A jak już znajduję domek, to zwierząt nie przyjmują, albo tylko z MAŁYMI pieskami :-(

Poratujcie jakimiś linkami! Będę bardzo wdzięczna _kwiatek_


Amigo Psia Psota i jamniczka Psota :)
Obrazek
Mad
piszący forumowicz
piszący forumowicz
Posty: 35
Rejestracja: 2007-12-14, 22:09
Lokalizacja: Niepołomice

Post autor: Mad »

Hej, a tak coś bliżej? jakiś rejon Polski cię interesuje? Bo chyba nie jest ci totalnie wszystko jedno - czy góry, czy morze... ? :rotfl:


Czubais
leomaniak
leomaniak
Posty: 114
Rejestracja: 2008-05-08, 19:34
Lokalizacja: Sadowa

Post autor: Czubais »

ja mam jedno miejsce - raj dla leona - nie jest co prawda ogrodzone - ale nie musi byc - rodzinka ma wykupiony cały wąwóz (barani wąwóz) i właścicielka jest zakochana w Crossie - a więc w leonkach (sama kiedyc miała leonopodobnego) - polecam naprawdę gorąco - www.bielice.pl
Bielice


Awatar użytkownika
SiL
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 885
Rejestracja: 2007-11-22, 21:48
Lokalizacja: Łomianki
Kontakt:

Post autor: SiL »

No może góry nie ;P Raczej jeziora, mazowsze, mazury, itd.

Krajobraz w tych Bielicach jest przepiękny _04_
Ostatnio zmieniony 2008-07-16, 10:50 przez SiL, łącznie zmieniany 1 raz.


Amigo Psia Psota i jamniczka Psota :)
Obrazek
Mad
piszący forumowicz
piszący forumowicz
Posty: 35
Rejestracja: 2007-12-14, 22:09
Lokalizacja: Niepołomice

Post autor: Mad »

To sorry, tu niewiele pomogę, w tych rejonach nie jestem dobra... :chmmm:


Awatar użytkownika
gingerheaven
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 6616
Rejestracja: 2007-11-15, 22:57
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: gingerheaven »

a moze tam gdzie bylismy z Psimi Psotkami w zeszlym roku?To bylo na wschodzie polski nad jeziorem-nie pamietam gdzie w tej chwili-nazwa wyleciala mi z glowy :-? ale Ania na pewno ma adres i namiary -blisko jeziora,ogrodzone 2 domki-super miejsce :-D


[you] zycze Ci milego dnia:)))
MrokMara
aktywny leomaniak
aktywny leomaniak
Posty: 298
Rejestracja: 2008-07-14, 10:27
Lokalizacja: Boża Wola

Re: Domek letniskowy na wakacje

Post autor: MrokMara »

SiL pisze:Leomaniacy! Znacie jakiś fajne miejsce do wyjazdu z Leosiem? Szukam jakiegoś domku, który byłby ogrodzony i nie koniecznie na 10 osób :roll: Tylko max na 4.

I w tym problem. Szukam kolejny dzień. A jak już znajduję domek, to zwierząt nie przyjmują, albo tylko z MAŁYMI pieskami :-(

Poratujcie jakimiś linkami! Będę bardzo wdzięczna _kwiatek_
ja taki znalazłam nad morzem, ale jest juz zajęty.Jadę tam pierwszy raz, a jak wszystko bedzie jak w opisie, to będę dopiero polecać. Na tą chwilę wiem, że domek jest murowany - dwa pokoje, kuchnia. Na 4 do 8osób. Teren ogrodzony. Pani powiedziała, że psy jak najbardziej i namiotów tez ile się zmieści na terenie. Ciekawe czy to wszytko prawda?


Pati
MrokMara
aktywny leomaniak
aktywny leomaniak
Posty: 298
Rejestracja: 2008-07-14, 10:27
Lokalizacja: Boża Wola

Post autor: MrokMara »

Byłam. Miejscowość Błądzikowo koło Pucka. Domek murowany, dwa pokoje, kuchnia, łazienka i wielka działka! Do Władysławowa z 15km. W przyszłym roku działka ma byc mniejsza, bo część odsprzedają. Ale jak ktos nie jest bardzo wymagajacy (nie ma telewizji) to na wypad ok.


Pati
Awatar użytkownika
Parys
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1255
Rejestracja: 2007-11-20, 15:46
Lokalizacja: Frankfurt Sosnowiec
Kontakt:

Post autor: Parys »

Ola ja byłam w tym roku z Parsem i Samsonem nad morzem w Kątach Rybackich podaje ci linka. Koszt pieska to 10 zł .http://www.owamber.mierzeja.pl/. Jest uroczo teren ogrodzony idealny dla psów las i plaża gdzie możesz chodzić z Amigiem


Awatar użytkownika
SiL
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 885
Rejestracja: 2007-11-22, 21:48
Lokalizacja: Łomianki
Kontakt:

Post autor: SiL »

Pewnie by mi z morza nie wychodził :haha: Ale dziękuje bardzo, może się jeszcze wybierzemy na jakieś kilka dni _02_


Amigo Psia Psota i jamniczka Psota :)
Obrazek
MrokMara
aktywny leomaniak
aktywny leomaniak
Posty: 298
Rejestracja: 2008-07-14, 10:27
Lokalizacja: Boża Wola

Post autor: MrokMara »

Czubais pisze:ja mam jedno miejsce - raj dla leona - nie jest co prawda ogrodzone - ale nie musi byc - rodzinka ma wykupiony cały wąwóz (barani wąwóz) i właścicielka jest zakochana w Crossie - a więc w leonkach (sama kiedyc miała leonopodobnego) - polecam naprawdę gorąco - www.bielice.pl
Bielice
Zrobiłam wstępną rezerwację, ale może znacie jakieś jeszcze fajne miejsca na wypady z psami?


Pati
Awatar użytkownika
Parys
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1255
Rejestracja: 2007-11-20, 15:46
Lokalizacja: Frankfurt Sosnowiec
Kontakt:

Post autor: Parys »

A my się wybieram w tym roku również nad polskie morze. Do tej dziury, ale myślę, że psiaki moje małe łobuzy będą miały dobrze.
To ta miejscowość. http://www.wicie.infowczasy.pl/index.php?m=galeria&g=1


MrokMara
aktywny leomaniak
aktywny leomaniak
Posty: 298
Rejestracja: 2008-07-14, 10:27
Lokalizacja: Boża Wola

Post autor: MrokMara »

Parys pisze:A my się wybieram w tym roku również nad polskie morze. Do tej dziury, ale myślę, że psiaki moje małe łobuzy będą miały dobrze.
To ta miejscowość. http://www.wicie.infowczasy.pl/index.php?m=galeria&g=1
A jak tam z psami na plaży? No i ogólnie w miejscach publicznych. Wole morze, ale w zeszłym roku mieliśmy tylko 4dni ładnej pogody.


Pati
MrokMara
aktywny leomaniak
aktywny leomaniak
Posty: 298
Rejestracja: 2008-07-14, 10:27
Lokalizacja: Boża Wola

Post autor: MrokMara »

Czubais pisze:ja mam jedno miejsce - raj dla leona - nie jest co prawda ogrodzone - ale nie musi byc - rodzinka ma wykupiony cały wąwóz (barani wąwóz) i właścicielka jest zakochana w Crossie - a więc w leonkach (sama kiedyc miała leonopodobnego) - polecam naprawdę gorąco - www.bielice.pl
Bielice
A gdzie można tam iść z psiakiem i dzieciakiem?


Pati
Awatar użytkownika
Parys
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1255
Rejestracja: 2007-11-20, 15:46
Lokalizacja: Frankfurt Sosnowiec
Kontakt:

Post autor: Parys »

Jadę z dwoma Leonami do domku campingu) plaża dostępna dla psów-oczywiście ta nie strzeżona. Wioska mała , brak komercji dużo miejsca dla piesków, tak jak w zeszłym roku w Katach Rybackich- cała plaża nasz. Polecam
Ostatnio zmieniony 2009-01-17, 07:59 przez Parys, łącznie zmieniany 1 raz.


ODPOWIEDZ