Tasha Jorgos i 3 Trole oraz to co nas ciekawi i otacza

Zdjecia naszych zwierzakow

Moderator: Wroc_Luna

GeBa
leomaniak
leomaniak
Posty: 101
Rejestracja: 2009-09-16, 10:00
Lokalizacja: Jestem z miasta

Tasha Jorgos i 3 Trole oraz to co nas ciekawi i otacza

Post autor: GeBa »

No to czas Wam sie przedstawic zaczne od 2 noznych Troli

Pierworodna Anna Krystyna w domu zwana KOZĄ
Obrazek
Koza odslona z dlugimi wlosami-czyli fotka sprzed conajmneij 1,5roku
Obrazek
Obrazek
Aneczka w tym roku zmienila szkole ze zwyklej podstawówki dostala sie do Szkoły Mistrzostwa Sportowego jest w klasie pływackiej. odsiew byl dosc spory bo startowalo 46 dzieci dostalo sie 23.
Ania od 3 roku zycia pływa a od 5 -tego uprawia Jiu-jitsu Goshin-ryu (czyli samoobrona przed nieuzbrojonym i uzbrojonym napastnikiem)

Teraz profesor Jan zwany w domu JanemŁasicą - sam tak sie nazwal pod wpływem bajki o pawianie i łasicy
Obrazek
letni wypad w inna epoke czyli mamo dinek mi zje kapelutek
Obrazek
Jasio i jego duza zabawka
Obrazek

No i zostal najmlodszy a zarazem najslodszy slodziak czyli Antoś -Tonio na pytanie kierowane do niego jak sie nazywasz Antos Dybowski pseudonim Lew :lol:
moja ulubiona nocnikowa fota Antos po wyjeciu bateryjek[/b
]Obrazek
tak sypiaja najlepsi kumple
Obrazek
Bliźniak kazdy ze swoja maskotkai
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Za jakis czas przedstawie nasze ogonki


Jurek i Barsa na zawsze w mym sercu [`]
ania_tomek
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 463
Rejestracja: 2008-10-16, 11:10
Lokalizacja: Warlubie, Kuj-Pom

Post autor: ania_tomek »

urocze _04_ fajna gromadka :mrgreen:


ania&tomek
Awatar użytkownika
gingerheaven
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 6616
Rejestracja: 2007-11-15, 22:57
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: gingerheaven »

Dzieciatka masz wspaniale :-D _04_


[you] zycze Ci milego dnia:)))
Awatar użytkownika
Wroc_Luna
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1796
Rejestracja: 2007-11-21, 21:29
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Wroc_Luna »

zdjęcia dzieciaków są przesłodkie a zdjęcie Antosia bez bateryjek jest odlotowe :rotflik:


www.leonberger.xwp.pl
Indi i Tygrys -Wędrowcy po drugiej stronie Tęczy [*]
GeBa
leomaniak
leomaniak
Posty: 101
Rejestracja: 2009-09-16, 10:00
Lokalizacja: Jestem z miasta

Post autor: GeBa »

Oj sa fantastyczne i ta ich ciekawosc one musza wszystko sprawdzic zobaczyc najlepeij polizac wszystko same.
Sa fantastyczne bo tak jak i my kochaja zwierzeta od najmlodszych lat uczymy je madrze kochac uswiadamiajac przez zabawe ze zwierzak nie jest pluszowym misiem i jak ucieka i chowa sie to one maja mu dac swiety spokoj.
Teraz oczywiscie musze leciec bo chlopaki maja basen i trzeba z nimi tam jechac wszelkich chetnych na szybko zapraszam do naszych galerii tam bedziecie mogli podziwiac to wszystko co jest z nami zwiazane co nas kreci co nas bawi a co wprawia w zadume.
Nie bede czarowac ale ostatni wypad z aparatem na jeden z cmentarzy krakowskich bardzo ale to bardzo mi sie podobal sa tam 2 moje ulubione foty (wyslalam je nawet do jednego z czasopism czy sie pojawia czy nie zobaczymy)
Jest tez album z obchodów wiedenskiej viktorii i moze zdjecia tego az tak nie oddaja to musze wam powiedziec ze bylo cudownie.

MOJE ZDJĘCIOWANIE


Jurek i Barsa na zawsze w mym sercu [`]
Awatar użytkownika
gingerheaven
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 6616
Rejestracja: 2007-11-15, 22:57
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: gingerheaven »

piekne fotki-klimatyczne _04_


[you] zycze Ci milego dnia:)))
McDzik
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1608
Rejestracja: 2008-07-23, 23:14
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: McDzik »

Ale zakręcona rodzinka _02_


www.tybetkowo.pl.tl
Spaniele tybetańskie & Handling
GeBa
leomaniak
leomaniak
Posty: 101
Rejestracja: 2009-09-16, 10:00
Lokalizacja: Jestem z miasta

Post autor: GeBa »

No 2 nozne byly to teraz kudlate i gladkie merdajace i na 4 lapach chodzace

Do niedawna nei bylo mowy o wspolnym dzieleniu wersalki teraz to norma
Obrazek
te duza co mi robisz chcesz mi klejnoty zezrec??
Obrazek
spadam bo jeszcze mi zezre jajka
Obrazek

A teraz relacja z pozerani brontozaura
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Pan jamnis z tym gnatem wyskakiwal na lozko w sumie co to dla jamnika
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


Jurek i Barsa na zawsze w mym sercu [`]
Awatar użytkownika
gingerheaven
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 6616
Rejestracja: 2007-11-15, 22:57
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: gingerheaven »

rozmiar kosci w stosunku do jamniora boski :mrgreen: .Taszka jest przepiekna _04_


[you] zycze Ci milego dnia:)))
GeBa
leomaniak
leomaniak
Posty: 101
Rejestracja: 2009-09-16, 10:00
Lokalizacja: Jestem z miasta

Post autor: GeBa »

Daga dzieki!
Fakt Tasia jest zjawiskowa(nie ukrywam ze bardziej mi sie podoba niz rasy z ktorych jest zlepiona) a tak wyglada niedzwiadek w sloneczku .

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


Jurek i Barsa na zawsze w mym sercu [`]
Awatar użytkownika
gingerheaven
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 6616
Rejestracja: 2007-11-15, 22:57
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: gingerheaven »

ja juz nie pamietam jaki to zlepek ras??ctr??ma cos z niufa??Jaki ma charakterek???
No i jak z ta wasza padaczka??Nie ma atakow ostatnio??


[you] zycze Ci milego dnia:)))
Jola+leony
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1096
Rejestracja: 2008-07-04, 21:32
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: Jola+leony »

fajne sa te psiurki a Taszka taki ciekawy zlepek ras.


GeBa
leomaniak
leomaniak
Posty: 101
Rejestracja: 2009-09-16, 10:00
Lokalizacja: Jestem z miasta

Post autor: GeBa »

Mamusia Taszki to piekna sucz kaukaz a tatus urokliwy bouvier a ona no cóż to taki nasz misiu.
Charakterek no cóz latwo nie jest do 1 roku zycia byla stale walka i testowanie nas na ile pannica moze sobie pozwolic. W tym czasie szukalam osoby ktora podejmie sie szkolenia mnie i mojego psa ale cóż nie byl to on,lab,czy jakis inny plastyczny stworek i nie chciano nas nigdzie.
Jedyn aosoba ktora udzielila nam naprawde cennych i bardzo fachowych porad byla Zofia Mrzewińska dzieki ktorej tak naprawde udalo sie nam ulepic taszenke na taka sunie jaka chcielismy miec.
Dla nas cudowny kochajacy calym soba niedzwiedz dla obcych grozny potwor. Na spacerach nie zaczepiona ignoruje caly swiat ale niestety jest to pies ktory bardzo dobrze pamieta swych "wrogów" co na osiedlu owocuje opinia psa mordercy. Fakt udalo sie jej potargac 2 psy ale niestety byla to tylko i wylacznie winna wlascicieli owych psóe niz Taszki.
1 przypadek to koncówka cieczki i nachalny amant i wlascicielka z rozbrajaajcym stwierdzeniem niech go ugryzie bedzie mial nauczke no ale jak udezyla psa lapa to juz inaczej mowila.
2 przypadek suka stanela w obronie Antosia fakt moze zle odczytala zamiar ale tak jej natura podpowiadala. Antos spal w wózku Taszka na smyczce ja ja trzymalam i na nas nadbiegala suka tz ona biegla do domu ale jej trasa byla na wprost Tosia Taszka nie namyslajac sie mnie wywalila smycz urwala dopadla suke uderzyla ja paszcza w zad tak by tamta zmienila kierunek biegu i jak tamta poszla w inna strone tasza stanela i dala sie zapiac na smycz.
Rozmawialam pozniej z Zofią opisuja cale zajscie i stwierdzila ze bylo to jak najbardziej normalne i poprawne zachowanie psa i w sumie nie powinna za to dostac beckow tylko powinnam ja pochwalic no ale .......... glupia pani madry pies.
Obecnie taszka jest troche wyciszona luminalem chociaz coraz bardziej widzimy iz przyzwyczaila sie do leku i wraca nam nasz kochany niedzwiadek
Atakow nie bylo juz od 2 miesiecy i niech tak zostanie jest chlodniej co za tym idzie taszenka czuje sie znacznie lepiej. Jeszcze mam obawy by wypuscic sie na nasze laki ale coraz mocniej dojzewam do takiej decyzji.


Jurek i Barsa na zawsze w mym sercu [`]
Awatar użytkownika
gingerheaven
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 6616
Rejestracja: 2007-11-15, 22:57
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: gingerheaven »

no to niezly zakapior z niej :lol: ale wazne ze umieliscie sobie z tym poradzic :-D
Trzymam kciuki za to aby ataki to byla rzadkosc-najlepiej wcale i za udane spacerki -nasze kundle kochaja to najmocniej _04_
Czytalam ksiazki pani Mrzewinskiej-bardzo do mnie przemowily :-D


[you] zycze Ci milego dnia:)))
danuta
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 2886
Rejestracja: 2007-12-12, 20:20
Lokalizacja: Cieszyn
Kontakt:

Post autor: danuta »

:-D No to witaj GeBa,teraz juz poznalismy cała Twoja rodzinkę :-D pięknie przedstawioną


ODPOWIEDZ