Purina Friskes ?

Wszystko o karmach i zywieniu

Moderator: Wroc_Luna

ODPOWIEDZ
Lenka
leomaniak
leomaniak
Posty: 146
Rejestracja: 2009-07-30, 21:03
Lokalizacja: Rybnik

Purina Friskes ?

Post autor: Lenka »

Mam pytanko odnośnie karmy Purina o nazwie Friskes. Czy jest ona dobra? i Czy nadaje się dla Leonka ?


Lenka
Lenka
leomaniak
leomaniak
Posty: 146
Rejestracja: 2009-07-30, 21:03
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Lenka »

Zapomniałam dodać że chodzi o suche i mają być tylko uzupełnieniem normalne posiłki to naturalne ugotowane rzeczy :)


Lenka
Awatar użytkownika
gingerheaven
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 6616
Rejestracja: 2007-11-15, 22:57
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: gingerheaven »

nie bardzo,jest to najnizsza-marketowa wersja sygnowana przez purine.Jedyna dobra purina to proplan...friskies to jak pedigree-zapomnij o tego rodzaju karmie przy molosie,wogole przy jakimkolwiek psie-sztucznie barwione ,wiecej konserwantow niz wartosci odzywczych


[you] zycze Ci milego dnia:)))
Lenka
leomaniak
leomaniak
Posty: 146
Rejestracja: 2009-07-30, 21:03
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Lenka »

a eukanuba ??


Lenka
Awatar użytkownika
gingerheaven
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 6616
Rejestracja: 2007-11-15, 22:57
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: gingerheaven »

eukanuba podobno dobra karma-ja mam zle doswiadczenia z nia-moja magia na niej wyrosla w norwegii,polska wersja eukanuby spowodowala sraczke :lol: -niby to samo ;-) to samo bylo z royalem -sprowadzone psy z belgii swoja wyprawke zjadly ze smakiem-royal canin,a ten sam kupiony w polsce rozstroil im brzuszki :roll: .eukanuba trzyma na chudo molosy-dobre to ale ja jakos nie mam przekonania do tej karmy.Poza tym poczytaj o konserwacji karm -jest na forum...zarowno eukanuba jak i royal sa konserwowane sztucznie .Purina pro plan nie jest ;-) ja bym kupila purine ,psy ja chetnie jedza i to jest dobra karma .Albo husse .


[you] zycze Ci milego dnia:)))
ODPOWIEDZ