charakter-ile wlascicieli tyle opnii

Wzorzec leonbergera i dyskusje o nim

Moderator: Wroc_Luna

Awatar użytkownika
Elżbieta
aktywny leomaniak
aktywny leomaniak
Posty: 291
Rejestracja: 2009-01-03, 16:58
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Elżbieta »

u mnie psy sa złe...jak sie spóźniamy z podaniem im papu :haha: nasz sąsiad ma też fajną tabliczkę "dejcie pozór na ta strogo bestyjo" :haha:


Ela,Waldi,Balou Psia Psota,Boba i Łando Pałucki Przejar
ewaa
leomaniak
leomaniak
Posty: 128
Rejestracja: 2008-01-26, 21:12
Lokalizacja: Łódź

Post autor: ewaa »

Obrazek[/img]

:rotflik:


Awatar użytkownika
gingerheaven
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 6616
Rejestracja: 2007-11-15, 22:57
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: gingerheaven »

jeszcze kiedys widzialam tabliczke gdzie pisalo -dobiegne do plotu 10 razy szybciej niz ty.
Generalnie te wycieczki zdarzaja sie u nas rzadko-ale sie zdarzaja...Nie mam pewnosci ze Kaja tego plotu nie przeskoczy jesli wpadnie w amok,a jesli przeskoczy to co dalej....Po prostu nie wiem co moze zrobic w amoku .Reszta moich psow to sie drze raczej dla zabawy ,ganiaja szczesliwe jak ktos idzie i morde dra -ale widac ze to tylko szczekanie -i chyba same nie wiedza po co :roll: A Kaja....jest cala najezona .
Zamknac psy w takiej chwili to pewnie najlepsze rozwiazanie tylko zanim zlece na dol i dolece do konca posesji to kaja moze juz dawno przeskoczyc -na szczescie na razie skacze tylko jak widzi mnie po drugiej stronie plotu.No nic,i tak mam zalozyc pastucha ze wzgledu na mlode wloczykije ,moze to Kaje powstrzyma od skakania :chmmm:


[you] zycze Ci milego dnia:)))
Awatar użytkownika
gingerheaven
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 6616
Rejestracja: 2007-11-15, 22:57
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: gingerheaven »



[you] zycze Ci milego dnia:)))
Lenka
leomaniak
leomaniak
Posty: 146
Rejestracja: 2009-07-30, 21:03
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Lenka »

:rotflik: :rotflik:


Lenka
bercik
piszący forumowicz
piszący forumowicz
Posty: 64
Rejestracja: 2009-10-26, 10:47
Lokalizacja: Chorzów

Post autor: bercik »

Zawieś tabliczke: "Uwaga Pies nie zagryzie ale zaliże na śmierć!!!!!!!!!!!!!" :tjump:


Awatar użytkownika
gingerheaven
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 6616
Rejestracja: 2007-11-15, 22:57
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: gingerheaven »

:mrgreen: problem sie rozwiazal niejako sam-poniewaz psy z tej strony dzialki rozwalaly namietnie plot i uciekaly zalozylam pastucha-psy przestaly sie zblizac w okolice tego plota ,nawet jak ktos z psem podejdzie pod sam plot-z daleka obserwuja,przestaly nawet szczekac :mrgreen: Moze nawet sie uda na tej czesci dzialki drzewa zasadzic wiosna ,jesli nadal sie beda baly tam chodzic :-P


[you] zycze Ci milego dnia:)))
ODPOWIEDZ