Leonberger i ogród - możliwe???

tematy dotyczace zachowania,szkolen i problemow behawioralnych

Moderator: Wroc_Luna

Awatar użytkownika
embe
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1900
Rejestracja: 2007-12-14, 20:53
Lokalizacja: Wielkopolska

Post autor: embe »

Nie dokończą tego tematu, bo pożegnałem się z FORUM...
Moim "łabędzim śpiewem" niech będzie zdjęcie róży, która mimo przeszkód ze strony psów, "dociągnęła" do 2,15 m, po ścięciu (bo musiałem zostawić "odziomek") 195 cm...
Obrazek[/img]
_03_
:smoke:


danuta
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 2886
Rejestracja: 2007-12-12, 20:20
Lokalizacja: Cieszyn
Kontakt:

Post autor: danuta »

Bajeczna róza :-D Ja tez bym chciała taka miec,by móc umiescic na moje -SPADAM :lol:


Awatar użytkownika
slawik
aktywny leomaniak
aktywny leomaniak
Posty: 274
Rejestracja: 2009-09-30, 21:44
Lokalizacja: Marki k. Warszawy
Kontakt:

Post autor: slawik »

Ja próbowałem walczyć, ale poległem - szkoda moich i psa nerwów. Zdecydowałem się na najprostsze rozwiązanie, wydzieliłem przód gdzie Leoś ma schronienie pod schodami i z jakieś 100 m kwadratowych trawnika dla niego (wiem, że niezbyt dużo, ale mój cały ogród liczy sobie raptem 460 m). Na tym fragmencie postawiłem wewnętrzną siatkę która chroni iglaki posadzone wzdłuż płotu. A na resztę nie zwracam uwagi (to znaczy staram się nie zwracać, bardzo się staram). Na drugą część ogrodu Leoś ma wstęp tylko z nami.
Wcześniej Leo zrobił maskarę. Kilka drzew okorował na wysokość 2 m., kilka krzaków wykopał, a o dołach głębokości pół metra i głębszych już nie wspomnę. Najbardziej żal mi bluszczu. Miałem taki na na całą ścianę i wysokość domu. Coś zaczął schnąć. Zacząłem dochodzić dlaczego i okazało się, że bluszcz wisi sobie w powietrzu. Od ziemi na wysokość metra była już tylko goła ściana.
Pozdrawiam
Sławek z Leosiem


Sławek i Leo vel Satir
UlaLeo
piszący forumowicz
piszący forumowicz
Posty: 79
Rejestracja: 2008-07-04, 21:22
Lokalizacja: Kielce

Post autor: UlaLeo »

embe pisze:Nie dokończą tego tematu, bo pożegnałem się z FORUM...
Moim "łabędzim śpiewem" niech będzie zdjęcie róży, która mimo przeszkód ze strony psów, "dociągnęła" do 2,15 m, po ścięciu (bo musiałem zostawić "odziomek") 195 cm...
[img]http://images37.fotosik.pl/204/63dbf1df935f7bcb.jpg]Obrazek[/URL][/img]
_03_
:smoke:
Ja niestety nieregularnie zaglądam na forum, o co chodzi Embe? "pożegnałem się z forum" ........nie rozumiem.........ogród śliczny liczyłam na kontynuację :-(


Awatar użytkownika
tsode
aktywny leomaniak
aktywny leomaniak
Posty: 244
Rejestracja: 2007-12-15, 21:03
Lokalizacja: Czeladź

Post autor: tsode »

UlaLeo pisze:
embe pisze:Nie dokończą tego tematu, bo pożegnałem się z FORUM...
Moim "łabędzim śpiewem" niech będzie zdjęcie róży, która mimo przeszkód ze strony psów, "dociągnęła" do 2,15 m, po ścięciu (bo musiałem zostawić "odziomek") 195 cm...
[url=http://images37.fotosik.pl/204/63dbf1df935f7bcb.jpg]Obrazek[/URL]]Obrazek[/url]
_03_
:smoke:
Ja niestety nieregularnie zaglądam na forum, o co chodzi Embe? "pożegnałem się z forum" ........nie rozumiem.........ogród śliczny liczyłam na kontynuację :-(
@UlaLeo
pewnie 100% forumowiczów uzna to ta złosliwość
- ale to pewnie - andropauza :mrgreen:
a Sam @embe ma prawo to sprostować :arrow:
Ostatnio zmieniony 1970-01-01, 01:00 przez tsode, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
embe
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1900
Rejestracja: 2007-12-14, 20:53
Lokalizacja: Wielkopolska

Post autor: embe »

Ta ostatnia uwaga obraziła mnie w sposób wyraźny i jeszcze bardziej zniechęciła...
PRAWDZIWI moi PRZYJACIELE z FORUM wiedzą jak mnie znaleźć...
:smoke:


Awatar użytkownika
tsode
aktywny leomaniak
aktywny leomaniak
Posty: 244
Rejestracja: 2007-12-15, 21:03
Lokalizacja: Czeladź

Post autor: tsode »

embe pisze:Ta ostatnia uwaga obraziła mnie w sposób wyraźny i jeszcze bardziej zniechęciła...
PRAWDZIWI moi PRZYJACIELE z FORUM wiedzą jak mnie znaleźć...
:smoke:
Wiesz @embe
zachowujesz się jak 'baba w ciąży'
jesteś nadwrażliwy i kompletnie nie znasz się na żartach :-/


Awatar użytkownika
embe
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1900
Rejestracja: 2007-12-14, 20:53
Lokalizacja: Wielkopolska

Post autor: embe »

Starość jest może i nadwrażliwa, ale określenia typu: "baba w ciąży" czy "andropauza" są dla mnie co najmniej obraźliwe, bądź dokuczające... Tak się akurat składa, że wszystkie posty które piszę, są tworzone z głębokim namysłem i w konkretnym celu. ...a ta/ten, który tego nie rozumie nie jest godzien mojej uwagi!
:nobrow: :noo:
ADIOS Tsode...
P.S. Zresztą nie znasz meritum sprawy, czyli moich postów skasowanych przez AMIN-a, więc nie masz żadnych podstaw do krytykowania mojej osoby... ODCZEP SIĘ ODE MNIE!!!
:smoke:
= M.B., czyli <embe>
Ostatnio zmieniony 2009-10-11, 21:19 przez embe, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
abrus
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 2393
Rejestracja: 2007-11-01, 00:47
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: abrus »

Embe - ja Cię proszę - przywal wszystkim, którzy Cię irytują i żyj tu sobie dalej spokojnie ;-)
Pewnie gdyby ta wymiana znań odbywała się na żywo, wszystko miałoby zupełnie inny klimat, więc proszę wytknij, co masz komu do wytknięcia i bądź tu dalej z pozytywnym nastawieniem :si:


Awatar użytkownika
embe
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1900
Rejestracja: 2007-12-14, 20:53
Lokalizacja: Wielkopolska

Post autor: embe »

abrus pisze:Embe - ja Cię proszę - przywal wszystkim, którzy Cię irytują i żyj tu sobie dalej spokojnie ;-)
Pewnie gdyby ta wymiana znań odbywała się na żywo, wszystko miałoby zupełnie inny klimat, więc proszę wytknij, co masz komu do wytknięcia i bądź tu dalej z pozytywnym nastawieniem :si:
...a przecież to TY kasowałaś moje posty!!!
:smoke:


Awatar użytkownika
abrus
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 2393
Rejestracja: 2007-11-01, 00:47
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: abrus »

embe pisze:
abrus pisze:Embe - ja Cię proszę - przywal wszystkim, którzy Cię irytują i żyj tu sobie dalej spokojnie ;-)
Pewnie gdyby ta wymiana znań odbywała się na żywo, wszystko miałoby zupełnie inny klimat, więc proszę wytknij, co masz komu do wytknięcia i bądź tu dalej z pozytywnym nastawieniem :si:
...a przecież to TY kasowałaś moje posty!!!
:smoke:
Nie, to nie byłam ja ;-)


Awatar użytkownika
embe
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1900
Rejestracja: 2007-12-14, 20:53
Lokalizacja: Wielkopolska

Post autor: embe »

... już wolę żyć sobie sam z RAMZESEM...
:smoke:


Awatar użytkownika
abrus
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 2393
Rejestracja: 2007-11-01, 00:47
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: abrus »

no ja nie wiem, co Ramzes by na to powiedział ;-)


Awatar użytkownika
gingerheaven
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 6616
Rejestracja: 2007-11-15, 22:57
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: gingerheaven »

Ja sie przylaczam do prosby abrus .Wirtulany swiat ma to do siebie ze czasem mozna zostac zle zrozumianym-ot ja chlapnelam na temacie swiatowki i wyszlo na to ze umniejszam sukcesy naszych ....a to byly zle dobrane slowa :roll: .i tak czesto sie zdarza.A postu Twojego nie usunela abrus ani ja ;-)


[you] zycze Ci milego dnia:)))
Awatar użytkownika
embe
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1900
Rejestracja: 2007-12-14, 20:53
Lokalizacja: Wielkopolska

Post autor: embe »

abrus pisze:Nie, to nie byłam ja ;-)
KASIU = ABRUS PRZEPRASZAM JAK NAJSERDECZNIEJ!!! Źle trafiłem, bo na "priva" podano mi, że "Kasia" skasowała... WYBACZ!!! _całus_
Czyli KASIA = ARCHISIA TU JEST "WINNA"; szkoda, bo znam ją osobiście...
:smoke:


ODPOWIEDZ