Fibi Herbu Lwia Łapa

Zdjecia naszych zwierzakow

Moderator: Wroc_Luna

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
gingerheaven
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 6616
Rejestracja: 2007-11-15, 22:57
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: gingerheaven »

spi jak kazdy rasowy leon :mrgreen: _04_


[you] zycze Ci milego dnia:)))
Awatar użytkownika
abrus
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 2393
Rejestracja: 2007-11-01, 00:47
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: abrus »

zaradna , szczęśliwa kobitka, która wie, czego chce :hahah:


Awatar użytkownika
arselina
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1155
Rejestracja: 2008-08-12, 13:02
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Post autor: arselina »

_04_ _04_ _04_ U nas też to był jej najwygodniejszy sposób na spanie- plecki i nogi na ścianie. A Fibi na fotelu przepiękna i tylko nasuwa się pytanie - Po co leosiowi kupować posłanie jak i tak wybierze podłogę albo łózko lub jak tu Fibi wygodny fotel :mrgreen:


ARSELINA
Awatar użytkownika
Ewa
aktywny leomaniak
aktywny leomaniak
Posty: 321
Rejestracja: 2009-11-01, 11:36
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ewa »

Fibi dziś rozpoczęła edukację w psim przedszkolu :-) Na razie nie udokumentowałam na zdjęciach jej wyczynów bo obie jesteśmy bardzo zaaferowane całą "zabawą" _04_ Jednak spieszę donieść, że Fibunia świetnie sobie radzi i ustawia psie towarzystwo - w kaszę nie da sobie nadmuchać, to pewne :mrgreen:

I ciekawa sprawa, dziewczyna prowadząca szkolenie bardzo się dopytywała, czy Fibi przejawia agresywne albo chociarz dominujące zachowania, bo to są "trudne psy"... Zrobiłam wielkie oczy :shock: :shock: :shock: Zwłaszcza, że ta moja panna da sobie z paszczy wyciągnąć wszystko a stróżujące ciągoty przejawiają się w tym, że np. pana dostarczającego karmę nie raczyła nawet obwąchać, jak przyniósł dla niej jedzonko...Ledwo oko otworzyła (fakt, przyjechał wieczorem, ale moja rottka Nastusia nigdy nie zapomniała, by sprawdzić kto przychodzi do domu). I to spanie z brzucholem do góry :roll: Hmmm...


Ewa i Fibi

...Nastusia za TM...
Awatar użytkownika
gingerheaven
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 6616
Rejestracja: 2007-11-15, 22:57
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: gingerheaven »

Niektorzy maja taka opinie :lol: .Ja mam kuzynke,wieloletni hodowca psow -hodowala rowniez druga grupe,nazwy hodowli nie podam ale w kilku rasach psy z jej przydomkiem wymiataly wystawy rowno,psy hoduje dluzej niz ja zaczelam siegac glowa ponad stol..i jak uslyszala jakiej rasy psa sobie kupilam to powiedziala,ze jestem niepowazna :mrgreen: ze to bardzo trudne psy i ze nas pozra,pogryza etc :mrgreen:
Ostatnio zmieniony 2009-11-14, 23:59 przez gingerheaven, łącznie zmieniany 1 raz.


[you] zycze Ci milego dnia:)))
yack
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 907
Rejestracja: 2008-08-20, 22:47
Lokalizacja: Swarzędz

Post autor: yack »

ej chyba z kaukazami mylicie :lol: :lol: :lol:


Awatar użytkownika
gingerheaven
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 6616
Rejestracja: 2007-11-15, 22:57
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: gingerheaven »

yack pisze:ej chyba z kaukazami mylicie :lol: :lol: :lol:
to nie my tylko chyba autorzy opinii ze to trudne psy :mrgreen: .moja kuzynka hodowala akity-byla jedna z pionierow tej rasy w polsce zanim byl podzial na akite japonska i amerykanska ,to byla jedna rasa z 2 wowczas grupy (potem zostaly gdzie indziej przydzielone) i moze stad opinia -ona rasy leonberger jako takiej nie znala ale jak uslyszala druga grupa to mnie ostrzegla ze to trudne psy i agresory :mrgreen:


[you] zycze Ci milego dnia:)))
Awatar użytkownika
arselina
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1155
Rejestracja: 2008-08-12, 13:02
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Post autor: arselina »

Cieszę się, że Fibulka dobrze sobie radzi w przedszkolu. Mam nadzieję ze będzie tam miała mnóstwo psich przyjaciół :-D


ARSELINA
Awatar użytkownika
Wroc_Luna
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1796
Rejestracja: 2007-11-21, 21:29
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Wroc_Luna »

molosy były psami bojowymi legionów rzymskich. widać od 2 tyś. lat ciągnie się za nimi sława psów agresywnych :rotflik:


wiedza kynologiczna w Polsce leży i kwiczy. bardziej znane są bzdury opowiadane przez pseudo hodowców niż prawda.


www.leonberger.xwp.pl
Indi i Tygrys -Wędrowcy po drugiej stronie Tęczy [*]
Awatar użytkownika
Ewa
aktywny leomaniak
aktywny leomaniak
Posty: 321
Rejestracja: 2009-11-01, 11:36
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ewa »

No właśnie... powiem szczerze, że takie nastawienie szkoleniowca trochę mnie zraziło. Na tyle, że postanowiłam poszukać alternatywy. Zwłaszcza, że tutaj kursik trwa zaledwie 4 tygodnie...
I znalazłam :-)
Przynajmniej przez telefon "wygląda", że leonka ich nie przeraziła ;-)


Ewa i Fibi

...Nastusia za TM...
F1
leomaniak
leomaniak
Posty: 137
Rejestracja: 2009-06-24, 10:44
Lokalizacja: Kampinos

Post autor: F1 »

A gdzie ,jeśli to nie tajemnica, to alternatywne przedszkole dla leonka?
Jeśli przez trudne psy rozumiemy uparte :evil: to miałam to szczęście że wszystkie psy, z którymi miałam do czynienia takie były(nie tylko kaukazy ale i pudel)- ale ,że ;-)
"trafił swój na swego" jakoś się dogadywaliśmy!Szkolenie moim zdaniem ma polegać na tym że pies zrobi co mu karzemy "dla nas"! nawet jak mu się to nie za bardzo podoba :cry: bo uważa nas za mądrzejszych -na co trzeba sobie zasłużyć i napewno nie da się tego zrobić w 4 tygodnie.Szacunek psa dla nas raz zdobyty i ugruntowany jest już raczej niepodważalny i dlatego drobna kobietka może prowadzić 80kg "potwora" nawet na nitce"od zębów" ale nieczęsto się to zdarza w II grupie FCI.Pozdrawiam właścicieli molosów i innych uparciuchów!


"Nie trać głowy, gdy wszyscy wokół stracili swoje..." Kipling
Awatar użytkownika
Ewa
aktywny leomaniak
aktywny leomaniak
Posty: 321
Rejestracja: 2009-11-01, 11:36
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ewa »

Przedszkole jest na Polach Mokotowskich. Organizacja - szkoła Cywil.
Przetestujemy w weekend i zdam relację z wrażeń i postępów :-)


Ewa i Fibi

...Nastusia za TM...
Awatar użytkownika
iwona i Car
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 581
Rejestracja: 2008-07-07, 04:12
Lokalizacja: Down Under

Post autor: iwona i Car »

Ewa pisze:Fibi dziś rozpoczęła edukację w psim przedszkolu :-) Na razie nie udokumentowałam na zdjęciach jej wyczynów bo obie jesteśmy bardzo zaaferowane całą "zabawą" _04_ Jednak spieszę donieść, że Fibunia świetnie sobie radzi i ustawia psie towarzystwo - w kaszę nie da sobie nadmuchać, to pewne :mrgreen:
Czy emocje juz opadly ? beda zdjecia szkolacej sie Fibi ??
Chetnie poogladam :serducho:


Pozdrawiam Iwona :-)
Awatar użytkownika
Ewa
aktywny leomaniak
aktywny leomaniak
Posty: 321
Rejestracja: 2009-11-01, 11:36
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ewa »

Zdjęcia ze szkolenia - a raczej z chwil zabawy - są niestety nie najlepsze, bo grupa uczestników to żywe srebro _04_

Młodzi i ambitni :-D

Obrazek

Szalejemy :shock:

Obrazek

Z kolegą mastifem

Obrazek

Obrazek

A po szkoleniu Fibi sprawdza maile ;-)

Obrazek

i odpoczywa... _07_ _07_

Obrazek
Ostatnio zmieniony 2009-11-21, 20:48 przez Ewa, łącznie zmieniany 1 raz.


Ewa i Fibi

...Nastusia za TM...
danuta
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 2886
Rejestracja: 2007-12-12, 20:20
Lokalizacja: Cieszyn
Kontakt:

Post autor: danuta »

;-) fajna historyjka,Fibi wybiegana....i na koniec -współczuje tym bialym meblom :-D ,bo nie wiem czy maja szanse byc nadal biale :lol: przy leonach,a zwłaszcza takich zmeczonych,którym w koncu nalezy sie godny wypoczynek :lol:


ODPOWIEDZ