Pierwsze zdjecia Tosi :)

Zdjecia naszych zwierzakow

Moderator: Wroc_Luna

Awatar użytkownika
gingerheaven
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 6616
Rejestracja: 2007-11-15, 22:57
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: gingerheaven »

;-) minie..moja kaja jest z tej samej hodowli,kiedys zarla jak prosiak a teraz wybrzydza -ale wagowo jest ideal -58 kilo :-D .moja najznizsza suka i najciezsza choc przy pozostalych dwoch tak nie wyglada-bo ma krotki wlos a dwie pozostale maja geste dosc dlugie futro.Ile wazy???????Kajcia wazyla 15 kilo w wieku 12 tygodni .


[you] zycze Ci milego dnia:)))
Awatar użytkownika
embe
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1900
Rejestracja: 2007-12-14, 20:53
Lokalizacja: Wielkopolska

Post autor: embe »

PannaMadzik pisze:Przy obecnym apetycie jestem w stanie stwierdzic ze "wagowo" mogla by przekroczy standard i to nawet dwukrotnie :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
W rozwoju Ramzesa też były takie okresy jak w rozwoju rzeźnego tucznika: 1/2 - 1 kg przyboru masy na dobę :--: :smoke:


Awatar użytkownika
gingerheaven
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 6616
Rejestracja: 2007-11-15, 22:57
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: gingerheaven »

embe pisze:
PannaMadzik pisze:
embe pisze:dziś 80-centymetrowego i prawie 70 kilogramowego - Ramzesika

aaaaa _07_ jak ja bym chciala zeby Toska taka byla! Poki co to ta kulka potrafi zasnac mi na kolanach tak ze ja tego nie czuje, co owszem jest slodkie ale pies musi byc duuuuzy i silny!! Narazie to ja ja musze glaskac Tosie jak przejezdza jakies wieksze auto albo jakis pies szczeknie w okolicy! :roll:
Moja droga! Nie chciej za dużo, tzn. za wysoko... Standardy dla rasy są standardami obowiązującymi... Również aby sędzia -ina, nie zdyskwalifikowali na wystawie! W ubiegłym roku na "międzynarodówce" w Lesznie sędzina ze Szwajcarii biegaqła z miarką krawiecką... Hehehehe... Z drugiej strony: Na "światówce" w Poznaniu Ramzes - choć był najmłodszym szczenięciem na tej wystawie, bo 2 dni przed nią ukończył 1/2 roku - już był wyższy od wszystkich dorosłych suń (DYMORFIZM PŁCIOWY!) leosiowych... W sumie ucieszyłem się, że "zatrzymał się" na 80 cm w kłębie i nie przekroczył górnego standardu rasy... Chociaż - jak każdy wysoki człowiek - pomarzyłbym może o psie najwyższym na świecie... :chmmm: :smoke:
kup wilczarza :-D


[you] zycze Ci milego dnia:)))
Awatar użytkownika
embe
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1900
Rejestracja: 2007-12-14, 20:53
Lokalizacja: Wielkopolska

Post autor: embe »

gingerheaven pisze:
embe pisze: kup wilczarza :-D
Widziałem już ponad 90-centymetrowego charta polskiego... ALE PRZECIEŻ NIE O TO CHODZI!!! TU CHODZI O CUDOWNĄ "LEOSIOWATOŚĆ"... I to jest TO!!! :smoke:


Awatar użytkownika
gingerheaven
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 6616
Rejestracja: 2007-11-15, 22:57
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: gingerheaven »

no wlasnie :-D ale wiekszy leon nie bylby juz tak sprawny-nie ta budowa ;-) .A usposobienia nie ma mastifowego wiec...80 cm to maks i tego sie trzymajmy ;-)


[you] zycze Ci milego dnia:)))
Awatar użytkownika
Wroc_Luna
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1796
Rejestracja: 2007-11-21, 21:29
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Wroc_Luna »

ja bym radził, bys z dobrym wetem ustaliła czym i w jakiej ilosci karmic, by psiak miał wszystkie potrzebne składniki pokarmowe ( karmy maja rozny skład wiec by dobrac suplementy potrzeba wiedzy a przy gotowaniu to jescze wiecej trzeba wiedziec ) i nie zaprzatała sobie głowy problemem jaka psinka ci urosnie. ma byc przez ciebie kochana :-) i zdrowa, to jest jedyne kryterium wielkosci czy urody. jesli uznasz ze masz ładnego leosia, za kilka miesiecy moze zaczniesz jezdzic na wystawy.
=slawek=


www.leonberger.xwp.pl
Indi i Tygrys -Wędrowcy po drugiej stronie Tęczy [*]
Awatar użytkownika
Solencja
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1432
Rejestracja: 2008-07-26, 07:27
Lokalizacja: z Krakowa

Post autor: Solencja »

Piękna Sunia xD _04_
Ciesz się, że narazie jest szczeniakiem one tak szybko rosną :-(


Awatar użytkownika
Khaira
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 659
Rejestracja: 2008-05-13, 21:28
Lokalizacja: Budki Żelazowskie

Post autor: Khaira »

Dokładnie, moja Elzunia też niedawno była taką burą kuleczką i nawet nie wiem kiedy wyrosła na wielką płową (choć już rudziejącą) pannicę. Trzba się cieszyć póki są takie małe i słodziutkie, bo za kilka miesięcy zrobią się wielkie i głuche :->


Pozdrawiam,
Khaira
Awatar użytkownika
demissia
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 505
Rejestracja: 2008-07-24, 18:42
Lokalizacja: prawie Stolica :)
Kontakt:

Post autor: demissia »

Przepiękna laleczka _04_
Niech rośnie zdrowo i rozrabia ile wlezie :uaua:


Mysieńka - za Tęczowym Mostem ...
www.leonbergery.waw.pl
Awatar użytkownika
PannaMadzik
piszący forumowicz
piszący forumowicz
Posty: 23
Rejestracja: 2008-07-15, 20:44
Lokalizacja: Kraków

Tosia ma juz 4 miesiace! :)

Post autor: PannaMadzik »

Tosia rosnie nam w oczach! Gdybym chciala pokazywac wszytskie zmiany musailabym chyba codziennie dodawaj jakies zdjecie! ALe dzis jest dobra okazja bo Tosai dzis skonczyla 4miesiace! Oto zdjeica:) :
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


alvaro
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 447
Rejestracja: 2008-02-16, 17:40

Post autor: alvaro »

Embe chyba ci się wystawy pomieszały ja przecież też byłam w Lesznie w zeszłym roku u Elizabeth Match i z miarką jej nie widziałam?????? :oops: Kogo mierzyłą ?


alvaro
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 447
Rejestracja: 2008-02-16, 17:40

Post autor: alvaro »

Tosia fajniasta i fajniaste futerko _03_


Awatar użytkownika
Solencja
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1432
Rejestracja: 2008-07-26, 07:27
Lokalizacja: z Krakowa

Post autor: Solencja »

Śliczna jest wyrośnie na piękną suczkę ;) <Mieszkacie w Krakowie? A mogę wiedzieć gdzie dokładnie?:D>


Awatar użytkownika
PannaMadzik
piszący forumowicz
piszący forumowicz
Posty: 23
Rejestracja: 2008-07-15, 20:44
Lokalizacja: Kraków

Post autor: PannaMadzik »

Solencja, dziekujemy za mile slowa :) My mieszkamy na przedmiesciach Krakowa czyli w Libertowie, to jest za Łagiewnikami i Borkiem Fałęckim, nie wiem czy kojarzysz. Czyzby Tosia miala w sasiedztwie jakas leosiowa kolezanke/kolege?? :?:


Awatar użytkownika
Solencja
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1432
Rejestracja: 2008-07-26, 07:27
Lokalizacja: z Krakowa

Post autor: Solencja »

Tak wiem gdzie jest libertów ^^ Jeżdżę tam do dentysty ale pomijam. Tak Nasza Bonnie mieszka wraz z nami w Krakowie . A dokładniej mówiąc na obrzeżach Krakowa w Skotnikach :) Może warto byłoby kieedyś się spotkać?:]


ODPOWIEDZ