leony bezpapierowe

Leonbergery w potrzebie

Moderator: Wroc_Luna

ODPOWIEDZ
alvaro
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 447
Rejestracja: 2008-02-16, 17:40

leony bezpapierowe

Post autor: alvaro »

:-? http://allegro.pl/item404914173_leonber ... niaki.html nie wiem czy dobrze wkleiłam link pieski są na allegro mi przypominają leony w 20 procentach
Ostatnio zmieniony 2008-08-04, 17:01 przez alvaro, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
SiL
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 885
Rejestracja: 2007-11-22, 21:48
Lokalizacja: Łomianki
Kontakt:

Post autor: SiL »

Bliżej im chyba do kaukazów :-/ Biedactwa, oby tylko DOBRE domki znalazły _kwiatek_


Amigo Psia Psota i jamniczka Psota :)
Obrazek
alvaro
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 447
Rejestracja: 2008-02-16, 17:40

Post autor: alvaro »

gorzej jak trafią do takich samych jak ci od których będą zabrane co zdaża się niestety bardzo często :cryluch: mi to wygląda na leona z czymś ale nie ma kontaktu do nich ale są sposoby na to by to sprawdzić . Ja bym tych wszystkich rozmnażaczy zamknęła do kojca w schronisku może wtedy by zminieli upodobania :zorro:


Awatar użytkownika
gingerheaven
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 6616
Rejestracja: 2007-11-15, 22:57
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: gingerheaven »

:evil: ja tylko widze ze rasa leonberger staje sie naprawde modna skoro roznie wygladajace kundle sie pod nia podciaga :evil:


[you] zycze Ci milego dnia:)))
danuta
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 2886
Rejestracja: 2007-12-12, 20:20
Lokalizacja: Cieszyn
Kontakt:

Post autor: danuta »

:cryluch: :cryluch: to sa najprawdziwsze leonbergery :cryluch: :cryluch: urodziły sie 4 szczeniaki-psy :cryluch: nie wiem,czy mozna powiedziec,ze na szczescie :cryluch: :cryluch:


MrokMara
aktywny leomaniak
aktywny leomaniak
Posty: 298
Rejestracja: 2008-07-14, 10:27
Lokalizacja: Boża Wola

Post autor: MrokMara »

alvaro pisze:gorzej jak trafią do takich samych jak ci od których będą zabrane co zdaża się niestety bardzo często :cryluch: mi to wygląda na leona z czymś ale nie ma kontaktu do nich ale są sposoby na to by to sprawdzić . Ja bym tych wszystkich rozmnażaczy zamknęła do kojca w schronisku może wtedy by zminieli upodobania :zorro:
Ja jestem przeciwnikiem rozmnażania tak psów, jak i kotów! Tyle tych biedactw jest w schroniskach! Moje koty sa wysterylizowane, a Husky będzie na jesieni, jak się troszeczkę ochłodzi. Giełda na słomczynie, to chyba najgorsza zaraza w tej części Mazowsza. Gdyby ludzie nie kupowali tam psów, to i hadlarze przestaliby istnieć. Moi sąsiedzi nabyli tam pinczery. Na pierwszy wgląd było widac, że to kundelki. Mówie kobiecie po co płaciłaś za kundeli, jak można adoptowac za darmo? To sie na mnie obraziła. Teraz mają rok, a z pinczerków tylko kolor umaszczenia. Walkę trzeba zacząć od tych co kupują.


Pati
alvaro
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 447
Rejestracja: 2008-02-16, 17:40

Post autor: alvaro »

ja też tak uważam ale ostatnio za taki pogląd dowiedziałam się że ci co kupują to pomagają lub są nieświadomi :-/ to może teraz ci co chcą pomóc mają okazję się wykazać za jedyne 5 stówek . A moje koty również są posterylizowane i kastrowane . A takie pieski oczywiście można ogłaszać bo różne rzeczy zdarzyć się mogą i czasami całkiem dobrych ludzi można przekreślić np. suka leona otwarła sobie bramkę pod nieobecność państwa w cieczce no i stało się jest to oczywiście niedopinowanie w penym stopniu ale takie pieski powinno wydawać się za darmo a najgorsze jest to że coraz więcej leonów bez papierów jeszcze trochę i dowiemy się z wiadomości że leonberger przy budzie pogryzł dziecko :cryluch:


danuta
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 2886
Rejestracja: 2007-12-12, 20:20
Lokalizacja: Cieszyn
Kontakt:

Post autor: danuta »

nie,nie otwarła sobie bramke :cryluch:


MrokMara
aktywny leomaniak
aktywny leomaniak
Posty: 298
Rejestracja: 2008-07-14, 10:27
Lokalizacja: Boża Wola

Post autor: MrokMara »

Mam ogrodzenie ze zwykłej siatki, bo i chałupa ciągle nie wykończona, ale furtka u mnie zamknięta zawsze na klucz. Raz, że nie martwię się o dziecko, dwa, że nie myślę czy ktoś sie napatoczy i co zrobi mój pies, trzy po to żeby psina nie wybrała się na niekontrolowany spacerek. A swoją drogą, raz "skoczek" zgwałcił kiedyś moją sucz (Marę, której już nie ma ) co wyszło po dwóch miesiącach... Po urodzeniu maluchów, wezwałam weta i poprosiłam o uśpienie. Powiecie, że to barbarzyństwo, ale tak nie cierpią. Wolałam płakać jak usypiają niż one miałyby cierpiec na łańcuchach w kojcach, albo tułać się nie wiadomo gdzie, bo kto wie co i o jakim charakterze wyrosłoby z takiej mieszanki?


Pati
kokony
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 740
Rejestracja: 2008-05-13, 16:58

Post autor: kokony »

MrokMara pisze:Mam ogrodzenie ze zwykłej siatki, bo i chałupa ciągle nie wykończona, ale furtka u mnie zamknięta zawsze na klucz. Raz, że nie martwię się o dziecko, dwa, że nie myślę czy ktoś sie napatoczy i co zrobi mój pies, trzy po to żeby psina nie wybrała się na niekontrolowany spacerek. A swoją drogą, raz "skoczek" zgwałcił kiedyś moją sucz (Marę, której już nie ma ) co wyszło po dwóch miesiącach... Po urodzeniu maluchów, wezwałam weta i poprosiłam o uśpienie. Powiecie, że to barbarzyństwo, ale tak nie cierpią. Wolałam płakać jak usypiają niż one miałyby cierpiec na łańcuchach w kojcach, albo tułać się nie wiadomo gdzie, bo kto wie co i o jakim charakterze wyrosłoby z takiej mieszanki?
Zupełnie słuszna decyzja :-(
Ale lepiej kastrować, niż siebie, sukę i szczeniaki narażać na takie nieprzyjemności :-(
ech...
Ja zostawiłam kotki, ale te myślałam o uśpieniu. Tylko, że krótko :mrgreen:
Na szczęście wszystkie już mają dobre domki :mrgreen:
A jak mieliśmy sukę-kundlicę w czasach, gdy o kastracji nikt nie słyszał, to z każdego miotu zostawialiśmy 2 i szukaliśmy im domków. Chyba niestety nie wszystkie trafiły dobrze (suka miała 5 miotów) :cry:
Ja wtedy byłam dzieckiem, to niewiele miałam do gadania :cry:


MrokMara
aktywny leomaniak
aktywny leomaniak
Posty: 298
Rejestracja: 2008-07-14, 10:27
Lokalizacja: Boża Wola

Post autor: MrokMara »

moi rodzice pilnowali naszej suczki i nie miała małych przez całe swoje zycie, ale za to zachorowała na ropomacicze, a sterylka uchroniłaby ją od tego. Tak to były straszne czasy dla psów. Pamietam jak po mieście latały watachy bezpańskich i niepilnowanych psów w okresie rui i jakie były walki. Jako dziecko b.się tym przejmowałam. Teraz nic samopas nie biega - bo zaraz wyłapują.... o na allegro widziałam cudnego psa, podobnego do Leona. Chętnie bym go drapneła! Ja wszystko zagarnełabym do chałupy, tylko jeszcze na bank wykonam maly skok _02_ _02_


Pati
danuta
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 2886
Rejestracja: 2007-12-12, 20:20
Lokalizacja: Cieszyn
Kontakt:

Post autor: danuta »

MrokMara pisze:moi rodzice pilnowali naszej suczki i nie miała małych przez całe swoje zycie, ale za to zachorowała na ropomacicze, a sterylka uchroniłaby ją od tego. Tak to były straszne czasy dla psów. Pamietam jak po mieście latały watachy bezpańskich i niepilnowanych psów w okresie rui i jakie były walki. Jako dziecko b.się tym przejmowałam. Teraz nic samopas nie biega - bo zaraz wyłapują.... o na allegro widziałam cudnego psa, podobnego do Leona. Chętnie bym go drapneła! Ja wszystko zagarnełabym do chałupy, tylko jeszcze na bank wykonam maly skok _02_ _02_
wklej linka prosze na tego leonopodobnego psa


MrokMara
aktywny leomaniak
aktywny leomaniak
Posty: 298
Rejestracja: 2008-07-14, 10:27
Lokalizacja: Boża Wola

Post autor: MrokMara »

http://www.allegro.pl/item405066839_taj ... domu_.html
nazywa sie Tajger i jest w Tarnobrzegu. Oj mam na niego chrapkę _07_


Pati
MrokMara
aktywny leomaniak
aktywny leomaniak
Posty: 298
Rejestracja: 2008-07-14, 10:27
Lokalizacja: Boża Wola

Post autor: MrokMara »



Pati
MrokMara
aktywny leomaniak
aktywny leomaniak
Posty: 298
Rejestracja: 2008-07-14, 10:27
Lokalizacja: Boża Wola

Post autor: MrokMara »

coraz więcej będzie takich ogłoszeń... Tak samo było z amstafami! A jeszcze jak dochodzi do pogryzienia przez ta rasę dziecka, to na drugi dzień ok 10 w samej Warszawce się pojawia. Oddają nawet ci co mają te psy od wielu lat. Głupota, albo presja otoczenia :nobrow:


Pati
ODPOWIEDZ