Co robi? Pomóżcie proszę.

tematy dotyczace zachowania,szkolen i problemow behawioralnych

Moderator: Wroc_Luna

Awatar użytkownika
abrus
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 2393
Rejestracja: 2007-11-01, 00:47
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: abrus »

całe szczęście, że psiak jest z rodowodowej hodowli i na pewno może liczyć na wsparcie w problemach wychowawczych, bo ja bym się najpierw do hodowcy zwróciła po pomoc ;-)


danuta
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 2886
Rejestracja: 2007-12-12, 20:20
Lokalizacja: Cieszyn
Kontakt:

Post autor: danuta »

abrus pisze:całe szczęście, że psiak jest z rodowodowej hodowli i na pewno może liczyć na wsparcie w problemach wychowawczych, bo ja bym się najpierw do hodowcy zwróciła po pomoc ;-)
o tym mówiłam juz dawno ;-) ,kiedy wszyscy dawaliscie rady ;-)


danuta
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 2886
Rejestracja: 2007-12-12, 20:20
Lokalizacja: Cieszyn
Kontakt:

Post autor: danuta »

......rady.......a jak dla mnie to bylo pytanie,czy psa zastrzelic,bo pała zemsta :roll:


yack
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 907
Rejestracja: 2008-08-20, 22:47
Lokalizacja: Swarzędz

Post autor: yack »

danuta, czyli co - Twierdzisz ze nalezy takie posty pozostawiać bez odpowiedzi ? Czyli jak bede mial problem ze swoim to tez pytac tylko dwoch osob a nie calego forum ? Dlaczego ? :->
Ostatnio zmieniony 2010-01-10, 21:55 przez yack, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
abrus
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 2393
Rejestracja: 2007-11-01, 00:47
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: abrus »

yack - pytać, konsultować można wszędzie, ale najpierw wypada spytać o radę hodowcę - w kwestii tych poważniejszych problemów ;-)
ps. ty masz ode mnie zielone światło na wszelkie zapytania publiczne oczywiście ;-) aczkolwiek, jakby się pojawił kłopot (odpukać) to wolałabym wiedzieć , jako pierwsza


yack
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 907
Rejestracja: 2008-08-20, 22:47
Lokalizacja: Swarzędz

Post autor: yack »

Moze byli w trakcie, moze nie wiedzieli ze tak sie robi a moze maja slaby kontakt z hodowcą lub są z nim w sporze :-P Ja tam myslalem ze od tego jest forum, zwlaszcza ze to nie onet tylko wszyscy tutaj macie ogromną wiedzę i to zwlaszcza tą praktyczną. Kazdy ma prawo miec swoje zdanie i moje jest takie ze jak ktos moze to lepiej pomoc. No chyba ze są jeszcze jakies inne powody, nie zaglebialem sie w to i nie twierdzę uparcie ze mam rację :-D


danuta
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 2886
Rejestracja: 2007-12-12, 20:20
Lokalizacja: Cieszyn
Kontakt:

Post autor: danuta »

Nie Yack,to jest dokładnie tak jak pisze Abrus,czyli ,ze hodowca ma znac problemy swoch szczeniat jako pierwszy i nie ma o czym gadac,dodatkowo ja odebralam maile dokladnie tak jak napisalam............czyli czy jestesmy za.....by zastzelic psa bo szuka zemsty.........no wybacz :roll:
Natomiast oczywiscie nalezy pytac ;-) bo to jest normalne i jak widzisz z innymi mozna pogadac,podyskutowac o problemach,doradzic............a tutaj :?: no cóz,nawet nie wiadomo czy to faktycznie leon,czy mieszanka..........moim zdaniem jesli osoba pokazujaca problem nie informuje o tym,to co mozna radzic........


Awatar użytkownika
ania3miasto
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 2129
Rejestracja: 2008-02-10, 13:06
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: ania3miasto »

Magrat pisze:Mieliśmy przyjemność poznania jednego z właścicieli psiaka. Możemy potwierdzić to leonek , a nie mix.
Dziewczynki nie mogą doczekać się spotkania ze szczeniorem. _03_
Dla zainteresowanych - mają inne przydomki hodowlane. :diablic:
Magrat, jeśli znacie nowych właścicieli, wiecie skąd pochodzi malec - cofnijcie się do tematu " złośliwiec" i dajcie znać hodowcy psiaka, że jego nowi właściciele piszą tutaj bardzo niepokojące posty. Strach nas tu obleciał, że mogłaby się stać małemu jakaś krzywda :umm:


kasia i tomek
nowy forumowicz
Posty: 18
Rejestracja: 2009-12-23, 22:50
Lokalizacja: Żary

Post autor: kasia i tomek »

Nic sie małemu nie stanie- OBIECUJE. Miałam pewne obawy co do jego zachowania ale juz powoli to mija. Pozdrawiam


nowy dom nowy piesek
Magrat
leomaniak
leomaniak
Posty: 169
Rejestracja: 2008-07-11, 07:08
Lokalizacja: Krosno Odrz.

Post autor: Magrat »

Bardzo sie cieszymy że obawy co do szczeniora powoli mijają. W razie problemów lub wątpliwości prosimy o kontakt ( Tomek ma do nas namiary ). Przy najbliższej okazji może uda nam się zorganizować spotkanie naszych piecholi.


Agata i Daniel
ODPOWIEDZ