DZIŚ ŚWIĘTO KOTÓW

to co nie mieści się w pozostałych działach i o wszystkim co nie dotyczy leonbergerów

Moderator: Wroc_Luna

KINGA
aktywny leomaniak
aktywny leomaniak
Posty: 275
Rejestracja: 2010-01-19, 09:24
Lokalizacja: duszniki wlkp

DZIŚ ŚWIĘTO KOTÓW

Post autor: KINGA »

Dzisiaj mamy Dzień kota
Więc wszystkim kociakom _kwiatek_ _kwiatek_ od naszej " Szarej Eminencji"
Obrazek[/img]
_kwiatek_
Obrazek[/img]


Awatar użytkownika
embe
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1900
Rejestracja: 2007-12-14, 20:53
Lokalizacja: Wielkopolska

Post autor: embe »

STO LAT wszystkim kotom życzy PCHEŁKA!!!
Obrazek[/img]
Obrazek[/img]
Obrazek[/img]
Obrazek[/img]
:pamm:
:smoke:


ania_tomek
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 463
Rejestracja: 2008-10-16, 11:10
Lokalizacja: Warlubie, Kuj-Pom

Post autor: ania_tomek »

urocze kociaczki _04_ dużo mizianka dla nich _11_


ania&tomek
Awatar użytkownika
Wroc_Luna
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1796
Rejestracja: 2007-11-21, 21:29
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Wroc_Luna »

Dla wszystkich kotów 100 lat! _kwiatek_

Obrazek

Obrazek


www.leonberger.xwp.pl
Indi i Tygrys -Wędrowcy po drugiej stronie Tęczy [*]
Awatar użytkownika
Solencja
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1432
Rejestracja: 2008-07-26, 07:27
Lokalizacja: z Krakowa

Post autor: Solencja »

I Bonnie mimo, że mało kocia ja i wszystkie wioskowe kotki, które dokarmiamy życzą sto lat ! _04_


Miron
piszący forumowicz
piszący forumowicz
Posty: 43
Rejestracja: 2008-11-17, 11:36
Lokalizacja: Czudec/Rzeszów

Post autor: Miron »

Sto lat Kociaki

:oklask:

Jagusia

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Awatar użytkownika
arselina
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1155
Rejestracja: 2008-08-12, 13:02
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Post autor: arselina »

To i ja się dorzucę do życzeń - Smacznej rybki :-D
Obrazek[/img]
Obrazek[/img]
Obrazek[/img]
Obrazek[/img]
Obrazek[/img]
Obrazek[/img]


ARSELINA
SISQO
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 435
Rejestracja: 2009-09-01, 21:32
Lokalizacja: Oleśnica

Post autor: SISQO »

100 lat _kwiatek_ _kwiatek_ _kwiatek_ Są urocze _04_ _04_


POZDRAWIAM...BEATA
SISQO
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 435
Rejestracja: 2009-09-01, 21:32
Lokalizacja: Oleśnica

Post autor: SISQO »

100 lat _kwiatek_ _kwiatek_ _kwiatek_ Są urocze _04_ _04_


POZDRAWIAM...BEATA
Awatar użytkownika
andante
aktywny leomaniak
aktywny leomaniak
Posty: 332
Rejestracja: 2009-11-14, 09:18
Lokalizacja: Poznań

Post autor: andante »

Tak, kocury i kocurki są ladne, tajemnicze i dostarczają bardzo miłych wrażeń podczas głaskania. Ja osobiście jednak mam bardzo złe doświadczenia z kotami :evil: a do tego mam nadwrażliwość na przykre zapachy. Krzywdy kotom nie zrobię bo szanuję życie ale nie pozwolę kotu wejść do domu a tym bardziej chodzić po stole czy innych meblach. Reksa nauczyłem, że kotom należy zdecydowanie wskazać kierunek odwrotu nie robiąc im krzywdy, i tak postępował. Przeganiał koty do granicy działki aplikując im trochę ruchu i nic ponad to. Kiedyś spotkałem się z takim oto stwierdzeniem (program - przewodnik po rasach psów) " Gdybyś z jakiegoś powodu zmniejszył się do rozmiarów myszy, twój kot natychmiast by ciebie pożarł. Twój pies w takiej sytuacji nadal pozostałby twoim przyjacielem" Wszystkim miłośnikom kotów życzę wszystkiego dobrego _03_ _03_ _03_


Wszystko więc, co byście chcieli, żeby wam ludzie czynili, i wy im czyńcie
Awatar użytkownika
ania3miasto
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 2129
Rejestracja: 2008-02-10, 13:06
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: ania3miasto »

A ja życzę stol lat wszystkim kociakom, a czy po zmniejszeniu by mnie zjadły ? Nikt tego nie sprawdził. Inteligencja i aparycja kotów jest metafizyczno-kosmiczna dlatego w takie opowieści nie wierzę _kwiatek_ _kwiatek_ _kwiatek_


Awatar użytkownika
andante
aktywny leomaniak
aktywny leomaniak
Posty: 332
Rejestracja: 2009-11-14, 09:18
Lokalizacja: Poznań

Post autor: andante »

ania3miasto pisze:aparycja kotów jest metafizyczno-kosmiczna
No cóż, wystarczy pozbawić kota michy i ciepełka a szybko zobaczymy na czym polega "miłość" kota do człowieka.( sprawdziłem eksperymentalnie) Czytałem o przypadkach kiedy ludzie pozbawieni byli możliwości zdobycia pożywienia z pomocą przyszły im ich psy . Po prostu upolowały coś i przyniosły. A kotek zwłaszcza ten metfizyczno-kosmiczny pokazałby nam nasadę swego ogona i tyle byśmy go widzieli. Przypisywanie kotom właściwości metafizyczno - kosmicznych silnie pachnie szmanizmem. Jak wspomniałem wyżej szanuję życie (kocie również), uważam, że jeśli życie zaistniało ma prawo istnieć. Jednak sztuka polega na zachowaniu odpowiednich proporcji. Pies jest dla mnie symbolem prawdziwej bezwarunkowej przyjaźni a kot, kot jest dla mnie uosobieniem wyrachowania. ;-) _03_


Wszystko więc, co byście chcieli, żeby wam ludzie czynili, i wy im czyńcie
Awatar użytkownika
arselina
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1155
Rejestracja: 2008-08-12, 13:02
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Post autor: arselina »

Andante nie lubisz kotów twoja sprawa ale z polowaniem dla człowieka różnie może być. Swego czasu miałam kotkę która wychodziła często na noc z domu aby sobie popolować. Bynajmniej nie z głodu bo upolowane myszy przynosiła i układała równiutko pod drzwiami wejściowymi do domu. I nie powiesz mi że robiła to by się pochwalić jaka jest zdolna tylko po to żeby nam przynieść jedzonko. I czasem z mężem się śmieliśmy że szkoda, że nie poluje na zające zamiast niejadalnych myszy, przynajmniej by pasztet był :lol: raz zdarzyło się jej przynieść 12myszek- 12 zajęcy to by było coś :haha:


ARSELINA
Awatar użytkownika
andante
aktywny leomaniak
aktywny leomaniak
Posty: 332
Rejestracja: 2009-11-14, 09:18
Lokalizacja: Poznań

Post autor: andante »

arselina pisze:12 zajęcy to by było coś
Fakt, można by otworzyć przetwórnię i na skalę przemysłową zająć się wyrobem pasztetów. :mrgreen: To nie jest tak, że nie lubię kotów! Więcej nie jestem ich wrogiem! Ale są granice, których nie przekroczę. Wielokrotnie opiekowałem się różnymi kotami i nic im się nie stało :mrgreen: Śmiem twierdzić, że były nawet zadowolone :mrgreen: Nikogo za sympatię czy miłość do kotów nie potępiam.(o ile fakt posiadania kota nie jest uciążliwy dla innych) pozdrawiam i życzę miłego dnia.


Wszystko więc, co byście chcieli, żeby wam ludzie czynili, i wy im czyńcie
Awatar użytkownika
embe
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1900
Rejestracja: 2007-12-14, 20:53
Lokalizacja: Wielkopolska

Post autor: embe »

arselina pisze:tylko po to żeby nam przynieść jedzonko
Ja też tak uważam. Nasz PCHEŁKA - chociaż to leń i sybaryta - jest bardzo "łowny" i zawsze wszystkie upolowane myszy i wróble przynosi nam do domu i głośno miauczy zwołując domowników. Gdy przychodzimy i różnie dziwimy się na widok tego pokotu, to robi głupią minę dziwiąc się, że nie kładziemy się z nim na wycieraczce i nie spożywamy dóbr przez niego przyniesionych. Z drugiej strony jednak bałbym się z nim przebywać z nim sam na sam gdybym był wielkości myszy albo wróbla :chmmm:
Tytułem wyjaśnienia: słowo "pokot" nic nie ma wspólnego z kotem, a oznacza - w języku myśliwych - ułożone po polowaniu trofea łowów.
:smoke:
Ostatnio zmieniony 2010-02-19, 08:48 przez embe, łącznie zmieniany 1 raz.


ODPOWIEDZ