Klubowa Molosow 2010 warszawa

Moderator: Wroc_Luna

danuta
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 2886
Rejestracja: 2007-12-12, 20:20
Lokalizacja: Cieszyn
Kontakt:

Post autor: danuta »

leonbergerka.pl pisze:Skończywszy na tym że trzeba brać fajki +3, termos z kawą i kilka zapalniczek na zapas
...... :rotfl: koniecznie :rotfl:
leonbergerka.pl pisze:nie załatwia się przy obcych i nawet na siusiu trzeba szukać ustronnego miejsca
..to czesto sie zdarza :-? moje 2 mlode cała dobe,czy ponad dobe nie zalatwiły sie,pomimo,ze wieczorem siedziały w ogrodzie u kolezanki :-| ,jednak to z czasem mija....przynajmniej minelo moim starszym
....A tak wogóle to witajcie i ciesze sie,ze mozna bedzie pogadac _03_


danuta
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 2886
Rejestracja: 2007-12-12, 20:20
Lokalizacja: Cieszyn
Kontakt:

Post autor: danuta »

Dzieki Archisia _całus_


Awatar użytkownika
Archisia
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1270
Rejestracja: 2007-11-19, 13:09
Lokalizacja: Bełchatów
Kontakt:

Post autor: Archisia »

Suki wybor Zwyciezcy Klubu 2010
Od lewej Bajka, Birra i Dzessi Dama
Obrazek
Bajka
Obrazek
Birra i Dzessi Dama
Obrazek
Dzessi Dama, Birra i Bajka
Obrazek


ARCHIBALD Wiecznym Strażnikiem Lasu
GWIAZDECZKA Wieczny Łowca
UZI Stróżująca za Tęczowym Mostem
MALINKA Po Drugiej Stronie Tęczy
Obrazek
Awatar użytkownika
gingerheaven
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 6616
Rejestracja: 2007-11-15, 22:57
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: gingerheaven »

Witamy wlascicieli slicznej Molly na forum _03_ .Nie przejmujcie sie -pierwsze wystawy dla wiekszosci psow sa stresujace ,Molly wogole nie kulila ogona na ringu -moja Magia pierwsze 2 wystawy nosila go w zebach :dramatic: a Bajka nie zyczy sobie kontaktow na wystawie z innymi psami -wystawa to duzy ladunek emocji dla psa i wlasciciela -z czasem bedzie coraz lepiej :-D .
Co do fotek w necie to tylko moja Bajka stojaca obok championki wyglada jakby miala zad wyzej niz glowa na stronie urazonej wlascicielki przegranej -nie ma co pokazywac ;-)
Ja niestety z krajowki fotek raczej nie mam,pstrykal Lesiu moim aparatem ale wyszly nieostre i poucinane niestety -mlody leomaniak musi sie nauczyc focic psy :-P


[you] zycze Ci milego dnia:)))
Awatar użytkownika
Archisia
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1270
Rejestracja: 2007-11-19, 13:09
Lokalizacja: Bełchatów
Kontakt:

Post autor: Archisia »

Potem wstawie wszystkie foty jakie zrobilam do albumu ale beda w wielkosci 640x480 , to zainteresowani sobie obejrza, ktos bedzie chcial oryginalny rozmiar to poprosze numer zdjecia.
Wieczorem jeszcze dodam wybor Zwyciezcy Rasy i troche fot z ringu glownego.


ARCHIBALD Wiecznym Strażnikiem Lasu
GWIAZDECZKA Wieczny Łowca
UZI Stróżująca za Tęczowym Mostem
MALINKA Po Drugiej Stronie Tęczy
Obrazek
Awatar użytkownika
gingerheaven
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 6616
Rejestracja: 2007-11-15, 22:57
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: gingerheaven »

Dzieki Archisia za fotorelacje _całus_


[you] zycze Ci milego dnia:)))
Awatar użytkownika
gingerheaven
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 6616
Rejestracja: 2007-11-15, 22:57
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: gingerheaven »

kilka fotek z krajowki i klubowki -nie wiem ktore sa ktore wiec wstawiam juz tutaj wsio
Szczotka Danki vel Freya
Obrazek
moj ogryzek vel Magia w ruchu
Obrazek
ogryzek wyluzowany na ringu :y: obok wyluzowana Tajga-pozdrawiam wlascicielke,mila pogawedka na ringu :-D
Obrazek

Mimirek kolosek :mrgreen:
Obrazek
to wsio co mam :cry: jeszcze kilka bedzie na krajowce ale tez tylko moje i danki psiory-nie wynika to z solidarnosci,po prostu Lechu robil fotki i jeszcze sie uczy-te wyszly ladne,reszta srednio-nie chce pokazywac naszych konkurentow w niekorzystnym swietle ;-)


[you] zycze Ci milego dnia:)))
leonbergerka.pl
piszący forumowicz
piszący forumowicz
Posty: 26
Rejestracja: 2010-09-13, 09:33
Lokalizacja: Toruń

Post autor: leonbergerka.pl »

Od razu przeproszę za głupie pytanie, ale tak sobie czytam o tych wystawach, nawet zacząłem porównywać stawki i mi wychodzi, że ta wystawa to jakaś ważna chyba była - dobrze kombinuję?

Nie ogarniam jeszcze tych wszystkich skrótów którymi operujecie, np. BOB (jedyny który udało mi się zapamiętać) :oops: jest jakieś kompendium w necie na ten temat? :lol:


Pozdrawiam
Krystian


Awatar użytkownika
gingerheaven
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 6616
Rejestracja: 2007-11-15, 22:57
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: gingerheaven »

Bardzo wazna :-D .Jedyna taka w roku :lol: BOB to zw rasy .Wygraliscie u bardzo ostrego sedziego rase :-P


[you] zycze Ci milego dnia:)))
Awatar użytkownika
embe
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1900
Rejestracja: 2007-12-14, 20:53
Lokalizacja: Wielkopolska

Post autor: embe »

:aplaus: :aplaus: :aplaus:
:smoke:


leonbergerka.pl
piszący forumowicz
piszący forumowicz
Posty: 26
Rejestracja: 2010-09-13, 09:33
Lokalizacja: Toruń

Post autor: leonbergerka.pl »

Ginger - czy ty sypiasz? właśnie skończyliśmy debatę dotyczącą kompana - obrońcę dla "potwora z bagien" (imię mułka - zazwyczaj po spacerach:P ) Kasia i dziewczyny są za mastifem pirenejskim, ja za kanarkiem. Niewiele o tych rasach wiemy więc ja szukałem info o pireneju a Kasia o kanarku 8-) i jak na moje to trzeba rzucić monetą - może ktoś coś wie?

pozdrawiam
Krystian


Awatar użytkownika
Archisia
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1270
Rejestracja: 2007-11-19, 13:09
Lokalizacja: Bełchatów
Kontakt:

Post autor: Archisia »

Obiecany link do pomniejszonych zdjec z ringu leonbergerow http://www.flickr.com/photos/27121870@N ... 987378621/
Jesli jakies foty chcecie w wiekszym rozmiarze to dajcie znac :-)


ARCHIBALD Wiecznym Strażnikiem Lasu
GWIAZDECZKA Wieczny Łowca
UZI Stróżująca za Tęczowym Mostem
MALINKA Po Drugiej Stronie Tęczy
Obrazek
Awatar użytkownika
Archisia
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1270
Rejestracja: 2007-11-19, 13:09
Lokalizacja: Bełchatów
Kontakt:

Post autor: Archisia »

Do leonbergerka
Dlaczego Perro de presa canario?
Ktore z was pojdzie z kanarkiem na szkolenie ?
Jakie macie doswiadczenie z psami, ktore niestety wymagaja "mocnej reki"?
Tylko nie rzut moneta prosze, jesli chcecie wybrac psa z listy ras niebezpiecznych :evil:
Ostatnio zmieniony 2010-09-13, 22:44 przez Archisia, łącznie zmieniany 3 razy.


ARCHIBALD Wiecznym Strażnikiem Lasu
GWIAZDECZKA Wieczny Łowca
UZI Stróżująca za Tęczowym Mostem
MALINKA Po Drugiej Stronie Tęczy
Obrazek
leonbergerka.pl
piszący forumowicz
piszący forumowicz
Posty: 26
Rejestracja: 2010-09-13, 09:33
Lokalizacja: Toruń

Post autor: leonbergerka.pl »

Na szkolenie jak zwykle, albo razem albo jak komu czas pozwoli - zazwyczaj razem :lol: co do mocnej ręki - Mułek jest naszym pierwszym psem rasowym, to był pomysł Kasi - ja byłem przekonany że jeżeli pies to najlepiej ze schroniska - kanarek ma jakąś charakterystykę rasy więc się nie boję - wiem czego się spodziewać i na co zwracać uwagę. Przy znajdach jest loteria, a i z agresją było kiepsko. Miałem ali akcze który przeskakiwał 2,20m mur i wiał na wycieczkę przy okazji zjadając co się da (pies bardzo w typie azjaty) jadł psy sąsiadów, kury, koty i w końcu trafił na wieś do rodziny gdzie go nie ogarnęli :cry: , sukę do której nie dało się podejść jak miała młode - miskę podsuwaliśmy kijem :shock: , ONa popolicyjnego który zreszta był najprostszy w odchowaniu - teraz mamy 4 kundelki z czego 3 to znajdy a 1 to córcia znajdy.

Jeżeli wiesz czego się spodziewać po pupilu to moim zdaniem już jest połowa sukcesu. Moim typem jest azjata i fila - ale nie nadają się dla rodziny więc puki co dyskwalifikacja, co do kanarka - nie wiemy. Poszukiwania trwają, a moim zdaniem kluczowe powinno być stróżowanie bo nawet z fili zrobimy taką ciapę jak z mułka - nadmiar troski, miłości i zainteresowania psem. Może się nie znam, mam swoje metody typu gryzienie się z psem i wyciąganie mu z paszczy jedzenia swoją paszczą ( u mułka cała głowa mi się mieści:P ) ale działa.

Miłość, zaufanie, uczciwość, systematyczność i konsekwencja + charakterek psiaka i socjalizacaja iautentycznie wierzę że z przysłowiowego gnoja zrobimy ciapę przytulankę:)

Pozdrawiam
Krystian


Awatar użytkownika
abrus
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 2393
Rejestracja: 2007-11-01, 00:47
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: abrus »

może drugi leonek ;)
i nie pojmuję skąd mit, że leony nie stróżują :chmmm: moje panny obie fruwają po płotach i przechodnie chodzą drugą stroną ulicy, a właściciel sklepu, który jest na przeciwko żali się , że odstraszają mu klientów


ODPOWIEDZ