Gadżety dla Leonków ;)

Wszystko o pielegnacji naszych zwierzakow

Moderator: Wroc_Luna

Awatar użytkownika
SiL
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 885
Rejestracja: 2007-11-22, 21:48
Lokalizacja: Łomianki
Kontakt:

Post autor: SiL »

Właśnie pasuje, bo jest kontrast. Ja nie lubię obroży, które się zlewają bądź są niewidoczne. Jak spuszczam psa to się lepiej czuję jak widać mu obrożę i adresówkę. Po pierwsze zawsze widać, że pies jest KOGOŚ a nie przybłęda. Szczególnie jak się chodzi na spacery do lasu. Dobrze, żeby były widoczne.

Więc i ja zarzucę pytanie. Czy widział ktoś z Was obroże odblaskowe? Takie maksymalnie 2 cm szerokości na 35-40 cm dlugości?


Amigo Psia Psota i jamniczka Psota :)
Obrazek
Awatar użytkownika
ania3miasto
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 2129
Rejestracja: 2008-02-10, 13:06
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: ania3miasto »

Z każdej obroży mój Ali wylezie, do weterynarza nie zaciągneła bym go za żadne skarby. Zawsze mnie oszukuje że niby mu ciasno, a potem myk i już go nie ma :evil:


Awatar użytkownika
Solencja
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1432
Rejestracja: 2008-07-26, 07:27
Lokalizacja: z Krakowa

Post autor: Solencja »

Tak też uważam że fiolet cudnie pasuje bo piesek jest widoczny i nie tak łatwo się zgubi ;)


alvaro
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 447
Rejestracja: 2008-02-16, 17:40

Post autor: alvaro »

Sil właśnie wiem wystarczy mi 75 bo parę cm zapasu mi zostanie ale 4 cm też wyglądają brzydko :wall: chyba go ogolę :rotflik: i wtedy kupie mu taką grubą obrożę a te parciane są fajne ale z nich też nie mogą znaleźć takiej wąskiej :ubz:
Ania znamy ten ból nasza panna też potrafiła się z wszystkiego wydostać nie wiem może mają ruchome części czaszki ;-)
Ostatnio zmieniony 2008-07-29, 14:51 przez alvaro, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
SiL
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 885
Rejestracja: 2007-11-22, 21:48
Lokalizacja: Łomianki
Kontakt:

Post autor: SiL »

Czyli nie musi być skórzana? Bo znalazłam taśmową:
Obroża 80 cm
Obroża skórzana 70 cm
Ostatnio zmieniony 2008-07-29, 15:35 przez SiL, łącznie zmieniany 1 raz.


Amigo Psia Psota i jamniczka Psota :)
Obrazek
alvaro
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 447
Rejestracja: 2008-02-16, 17:40

Post autor: alvaro »

cóż za cenna :-o nie bardzo mi się widzi ale kupię bo chyba nic innego nie znajdę zawsze mogę sobie ją ufarbować w całości na czarno dzięki Sil zaraz zamówię


Awatar użytkownika
SiL
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 885
Rejestracja: 2007-11-22, 21:48
Lokalizacja: Łomianki
Kontakt:

Post autor: SiL »

Cena nie bagatelna :haha:


Amigo Psia Psota i jamniczka Psota :)
Obrazek
Awatar użytkownika
SiL
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 885
Rejestracja: 2007-11-22, 21:48
Lokalizacja: Łomianki
Kontakt:

Post autor: SiL »

Obroża 3 cm długość DOWOLNA

Albo ta alternatywnie :lol:


Amigo Psia Psota i jamniczka Psota :)
Obrazek
sava
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 765
Rejestracja: 2007-12-12, 08:52

Post autor: sava »

Alvaro - a obroza z jedwabiu?
Ja jej osobisie nie lubie, bo jednak jestem przyzwyczajona do sygnalu dzwiekowgo przy uzywyniu lancuszka ale np. smycze mam i jestem z nich bardzo zadowolona.
Prawie wszystkie sa z linki jedwabnej bezrdzennej a mam je nawet robione na szczegolowe zamowienie. Na kazda olazje inny rozniar.
Zrobie ci foto.
Obrazek
Ostatnio zmieniony 2008-07-29, 16:50 przez sava, łącznie zmieniany 1 raz.


sava
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 765
Rejestracja: 2007-12-12, 08:52

Post autor: sava »

Więc i ja zarzucę pytanie. Czy widział ktoś z Was obroże odblaskowe? Takie maksymalnie 2 cm szerokości na 35-40 cm dlugości?
ja uzywam cos takiego
Obrazek


alvaro
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 447
Rejestracja: 2008-02-16, 17:40

Post autor: alvaro »

sava bardzo fajne ale szukam właśnie czegoś co się nie zaciska takiego na zwykłe zapięcie ale nie grubego 3 cm już też się trochę we włosach odciśnie znowu strasznie cięka też się będzie wrzynać dlatego optymalną grubością jest chyba 2cm nie zawąska i napewno nie szeroka ale te w skórze wychodzą do 40cm a ja lubie skórę najbardziej te parciane mi się kojarzą z takimi branzoletkami jak się samemu robiło te przeplatanki w podstawówce każdy ma jakieś skojarzenia _hopa_


sava
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 765
Rejestracja: 2007-12-12, 08:52

Post autor: sava »

alvaro pisze:sava bardzo fajne ale szukam właśnie czegoś co się nie zaciska takiego na zwykłe zapięcie ale nie grubego 3 cm już też się trochę we włosach odciśnie znowu strasznie cięka też się będzie wrzynać dlatego optymalną grubością jest chyba 2cm nie zawąska i napewno nie szeroka ale te w skórze wychodzą do 40cm a ja lubie skórę najbardziej te parciane mi się kojarzą z takimi branzoletkami jak się samemu robiło te przeplatanki w podstawówce każdy ma jakieś skojarzenia _hopa_
a tez nie lubie tych zaciskow - dlatego robione pod zamowienie, zebym mogla te obroze zakladac bez zaciagania.
Te z foty uzywam jedynie na wystawie, kiedy j musze zdjac jednym ruchem tuz przed wejsciem na ring. ( bo normalna jest oczywiscie na ciasno i edna reka nie daje rady :-D )
Ale jest miekka i nie szarpie wlosow.


fredzia
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1070
Rejestracja: 2007-11-15, 00:17
Lokalizacja: Lublin

Post autor: fredzia »

OBROŻA DLA DUZYCH PSÓW
..mysle,ze sie skuszę bo jak do tej pory nie znalazłam ani jednej tak cienkiej i tak długiej zarazem..wygląda tak sobie,ale wygodna w uzyciu i jaka cena :lol:


Awatar użytkownika
demissia
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 505
Rejestracja: 2008-07-24, 18:42
Lokalizacja: prawie Stolica :)
Kontakt:

Post autor: demissia »

Moje psiaki są "ubrane" na czerwono wszystkie.
szelki + smycz podwójna + smycz pojedyncza + halti + obroża.
Ale z własnego doświadczenia wiem, że obroże na klik są do kitu delikatnie mówiąc - jedno pociągnięcie i ani psa ani obroży :haha:
Lepiej zwyczajna z metalową klamrą i bez napów, bo wyłażą :mrgreen:


Mysieńka - za Tęczowym Mostem ...
www.leonbergery.waw.pl
Awatar użytkownika
Solencja
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1432
Rejestracja: 2008-07-26, 07:27
Lokalizacja: z Krakowa

Post autor: Solencja »

Dzisiaj przyszła nowa fioletowa obroża z Rogz. Jak narazie jestem zadowolona pies ładnie w niej wygląda, dobrze się trzyma, można regulować wielkość i udało mi sie na niej zawiesić serduszko z wygrawerowanym imieniem i adresem pieska <naszym>. Jeszcze nie byłam z nią na spacerze więc nie wiem jaki ma stosunek do smyczy. To się okaże. Ale narazie zapowiada się obiecująco :)


ODPOWIEDZ